Odpowiedzi

2010-03-11T16:04:50+01:00
Pinokio nie był złym leśnym chłopcem, ale czasami zdarzało mu się zrobić coś czego później długo żałował. I tak było i tym razem.
Kiedy chłopiec potrzebował pieniędzy
(czy nie wiem jaki miał tam powód), sprzedał egzemplarz, na który jego tata długo i ciężko pracował. Pinokio nie liczył się wtedy z konsekwencjami swojego czynu. Liczyło się tylko to co tu i teraz. Kiedy zrozumiał swój błąd, na odkupienie było jednak za późno. Wywnioskował jednak z tego, że zawsze trzeba postępować przede wszystkim zgodnie ze swoim sumieniem (i takie tam trele - morele)...
Ale mam nadzieje, ze i ty zmienisz swoje postępowanie i zamiast szukać pomocy na jakimś forum dla kobiet, to usiądziesz do książki i zeszytu, póki nie jest na to dla Ciebie za późno.
A wiec siadaj i pisz, chocby z błędami, bo tylko tak możesz się czegokolwiek nauczyć. Pisz jak najwięcej i czytaj jak możesz tylko, a może coś kiedyś z ciebie wyrośnie. Coś porządnego oczywiście!

Daj Naj :D
24 4 24
  • Użytkownik Zadane
2010-03-11T16:05:17+01:00
Pinokio
Jednym ze zlych czynow ktore robil pinokio to to ze kłamał. Wiadomo ze gdy kogos oszukal wydluzal mu sie nos. Pomimo ze Pinokio chcial zostac prawdziwym chlopcem na poczatku nie mogl. Pinokio bardzo czesto kłamał. Pinokio kłamał wszystkich. Moim zdaniem zachowanie Pinokia jest bardzo złe. na koncu lektorz pryestal kamac wtedz oto był gdzeczniejszy. Pinokio to " kolorowa" postac.
14 3 14