21 pkt NAJLEPSZA I POTEM DODATKOWO 100 pkt!

Napisz list prywatny na temat :

Wracając z dłuższego pobytu w Oxfordzie , zatrzymałaś się w Londynie i spędziłaś noc w hotelu, który ktoś ci polecił. Niestety, warunki w hotelu odbiegały znacznie od tego, czego się spodziewałaś . Zredaguj list do znajomuch w Oxfordzie.

- Napisz , gdzie się zatrzymałaś i kto ci polecił to miejsce
- powiedz , jakich warunków się spodziewałaś i jak wyglądała rzeczywistość
- Opisz swoją reakcję na złe warunki i jakie było ostateczne rozwiązanie sytuacji
- powiedz jak przebiegała, powrotna podróż do domu i podziękuj im za gościnę.


Pamiętaj o zachowaniu formy i stylu listu.

120-150 słów

Może być po polsku ja sobię to przetłumaczę.
Pilne ..
;*Pozdrawiam:*

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T16:15:40+01:00
Drogi Piotrku

Zatrzymałam się w hotelu w Lodynie. Poleciła mi go moja nowa koleżanka Alice. Spodziewałam się lepszych warunków. To hotel trzy gwiazdkowy. Dlatego się zdziwiłam. Pościel jest brudna, niewymyta podłoga, a jedzenie nie świeże. Jestem zdegustowana całą tą sytuacją. Następnego dnia okazało się, że pokojówka miała wypadek. Dlatego nie wniosłam skargi. Podróż do domu była długa. Prawie całą drogę spałam. Ogólnie wyjazd mi się podobał.

Pozdrawiam.


PO ANGIELSKU

Dear Piter

I stayed in a hotel in London. My new friend recommended me him Alice. I expected better conditions. It is a hotel three star. Therefore I was surprised. The bedding is dirty, not washed the floor, but the not frash food. I am disgusted entire with this situation. The next day was shown the maid had an accident. therefore i didn`t file a complaint. The travel home was long. Almost an entire road I slept. generally I liked the exit.

I am greeting.