Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T16:29:55+01:00
Droga X!
Nie wiedziałem jak Ci mam to powiedzieć. Nie jest to proste. Chciałbym Ci tylko wyznać, że Cię kocham. Kocham Cię. Nie wiem jak to można inaczej powiedzieć. Kocham i szanuje. Podobasz mi się, Twoje oczy, usta. Styl ubioru i to co kryjesz w środku, czyli że jesteś spokojna, koleżeńska, miła i uczciwa. Myślę o Tobie dniem i nocą. Czekałem by Ci to wyznać ponad rok, jednak dopiero dzisiaj zebrałem się na odwagę. Proszę Cię najdroższa nie odrzucaj mnie. Nie potrafię Cię zapomnieć, nie potrafię pogodzić się zmyślą, że możesz być kochana przez kogoś innego, ale jeśli zadecydujesz inaczej zrozumiem i nie będę miał wyboru pogodzę się z tą myślą, ale proszę nie rób tego, ja Cię tak strasznie kocham. Na zawsze w mym sercu tylko TY !
9 4 9
2010-03-11T16:30:39+01:00
Cześć Ania.
Wiem... pewnie mnie nie znasz, nawet nie zwracałaś kiedy kolwiek na mnie uwagi, nie patrzyłaś na mnie ale...
ale ja Cię znam doskonale. Wiem o Tobie wszystko. Sam nie wiem skąd to wiem, ale pytałem naszych wspólnych znajomych, niektóre rzeczy sam zauważyłem.
Chce Ci powiedzieć że Cię kocham. Że za Tobą szaleję Anka. Ty mi nawet "cześć" nie odpowiesz, ale ja Cię kocham. Kocham to jak wyglądasz, kocham to jak mówisz, kocham Cię za wszystko!
Ja, może nie jestem piękny, może nie jestem bogaty, ale jestem zakochany. Jestem zakochany w Tobie. W Tobie Anka! Chciałbym iść z Tobą na koncert, do kina, do klubu, ale nie pójdę. Nie pójdę bo po prostu Ty nie wiesz o moim istnieniu ale ja chce to zmienić. Może robię z siebie durnia, ale jest ryzyko jest zabawa.


Kocham Cię Anno!
Robert.


zmień imiona jak chcesz ;p
2 3 2
2010-03-11T16:37:24+01:00
Droga Klaro!
Pisze do Ciebie, by powiedziec Ci w slowach kilku jaka jestes cudowna kobieta.
Kocham Twoje usta i Twoje oczy, którymi na mnie patrzysz.
Mam nadzieje, ze cos dla Ciebie znacze.


Twoj Marcin
3 4 3