Nie wiedziałem do jakiego przedmiotu to zaliczyć ^^
Tak więc muszę przygotować godzinę wychowawczą na temat hobby. Tylko nie może to być sam tekst, musi brać w tym udział cała klasa. Ostatnio np było o dojrzewaniu to podzieleni na grupy rysowaliśmy na plakatach co się zmienia kiedy dojrzewamy. Były też różne ankiety itp.

Potrzebuję pomysłu, co mógłbym zrobić na takiej godzinie wychowawczej. Nie chcę powtarzać po wcześniejszych osobach, więc ankieta i plakat odpadają :D
Macie jakieś pomysły co można zrobić?
To jest dla 2 klasy gimnazjum, około 25-29 osób

2

Odpowiedzi

2010-03-11T16:41:14+01:00
No wiec powiedz ze sa rozne hobby... a potem wymien kilka i poiwedz cos na ich temat... mozesz na przyklad powiedziec o muzyce... o gatunkach i spytac sie klasy jakiej oni sluchaja... czy maja jakies ulubione zespoly itd... wydrukuj sobie informacje o roznycg typach muzyki i przezcytaj o nich jakies ciekawostki;p jak widzisz to zaden problem ;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T16:41:16+01:00
Każdy może napisać na kartce swoje największe hobby, okaże się ile osób w klasie ma takie samo hobby;)

zrobić quiz z ciekawostek właśnie na tematy jakimi najczęściej interesuje się młodzież. np, na temat komputera, internetu, piłki nożnej, siatkówki itp. Wygrana grupa może dostać np lizaki ;)

możesz także wynaleźć jakieś interesujące nieznane za bardzo sporty czy hobby, opowiedzieć innym o nich, może sami tego wypróbują.

znaleźć w internecie najdziwniejsze hobby i przedstawić

życze powodzenia;)