Klasa 6 przetłumacz na j.Polski plizzz

I'm the opposite of kelly. It's strange really because we are alike in so many other ways. I like to save my money for something special. It's isn't than I don't like clothes and music. I do. I often get money for my birthday or christmas and then I usually treat myself to some new clothes or a CD. however, I don't like shopping. I'm happier reading a book or doing sport with my friends. It's good that Kelly likes shopping because I can borrow her clothes when I really need something special.

prosze na jutro to mam ,zrobcie to dobrze aha i kelly ( to jest imie :P)

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T17:08:41+01:00
Jestem przeciwny Kelly. To dziwne, bo rzeczywiście są podobne, tak wiele innych sposobów. Chciałbym zapisać pieniądze na coś specjalnego. To nie jest ode mnie nie lubią ubrań i muzyki. Zrobić. Często zdobyć pieniądze na moje urodziny czy Boże Narodzenie i wtedy zwykle traktuje się na nowe ubrania lub CD. Jednak nie lubię zakupów. Jestem szczęśliwszy czytania książki lub uprawianiu sportu z moimi przyjaciółmi. To dobrze, że Kelly lubi zakupów, bo mogę pożyczyć jej ubrania, kiedy naprawdę trzeba coś specjalnego.
2 3 2
2010-03-11T17:27:16+01:00
Jestem czymś przeciwnym z Kelly. To jest dziwne naprawdę ponieważ jesteśmy podobne w tyle innych dróg. Lubię oszczędzać swoje pieniądze na coś specjalnego. Często dostaję pieniądze na swoje urodziny albo gwiazdkę ,a następnie zazwyczaj sprawiam sobie jakieś nowe ubranie albo CD. Jednakże, nie lubię robić zakupów. Jestem szczęśliwsza czytaniem książek albo robić sport z moimi przyjaciółmi. To dobrze, że Kelly lubi robić zakupy ponieważ mogę wypożyczać jej ubrania, gdy naprawdę chcę czegoś specjalnego.

prosze najj : **
2 1 2