Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T17:42:38+01:00
przyjaźń występuje między ludźmi, ale także między człowiekiem i zwierzęciem (kto wie... może jest nawet lepsza). Ostatnio kiedy wracałam ze szkoły zobaczyłam przestraszonego kota siedzącego pod drzwiami jakiegoś zaniedbanego mieszkania.
Miauczał i drapał drzwi tak rozpaczliwie, że aż ból chwytał za serce. Zawołałam go, ale on obrócił się tylko wystraszony i skulił w kącie. podeszłam parę kroków bliżej i wyciągnęłam do niego otwartą dłoń. wysunął się z cienia i zobaczyłam, że jest bardzo chudy i ma poszarpaną sierśc. podszedł powoli i pomyślałam, że mogę dac my moją kanapkę ze szkoły. sięgnęłam do plecaka i zobaczyłam że kotek błyskawicznie pojawił się koło mnie. podałam mu kanapkę, a on rzucił się na nią i zjadł. teraz już wiedział, że nie zrobię mu krzywdy i zaczął łasic się do mnie. wskoczył mi na kolana i mruczał. od tego czasu chodziłam tam po szkole, ponieważ przywiązałam się do tego kotka. poszłam tam też w piątek i zrobiłam to samo co pierwszego dnia, wtedy drzwi od mieszkania się otworzyły i wyszedł mężczyzna dużych rozmiarów. kotek zeskoczył mi z kolan i podszedł do niego. jednak mężczyzna zamiast go przytulic kopnął go i krzyknął do mnie że nie mam tu czego szukac i mam w tej chwili odejśc. próbowałam zaprotestowac i powiedziec, że nie ma tak traktowac tego uroczego kotka, ale mężczyzna nawet nie spróbował mnie wysłuchac. Kotek próbował wyrwac się zza drzwi za które został wepchnięty, ale nie udało mu się. uciekłam spod bramy i popłakałam się.
przyzwyczaiłam się do tego kociaka, a teraz musiałam go najnormalniej w świecie porzucic. chodziłam tak jeszcze potem, ale kotka już nie było.

pisalam tak z marszu więc mogą byc błędy
1 5 1