Trzeba opisać obrazek po angielsku, z książki do angielskiego ktora nazywa się "Challenges 2" ze strony 49, a jeśli ktoś tej książki nie ma to napisze co się na nim znajduje:
Na zdjęciu widać dwie dziewczyny i dwóch chłopaków, chłopak Tanni pokazuje na okno w którym stoi starszy męszczyzna z kwiatami, przez okno starego domu widać że w pomieszczeniu święci się świeczka, na niebie panuje półmrok,a na przyjaciół świeci pomarańczowe światło.

Wystarczy że ktoś to tylko jakoś przetłumaczy żeby wyglądało że napisał to ktoś z pierwszej klasy gimnazjum, prosze niech ktoś to napisze jak najszybciej bo mam to na jutro i jak nie będe mieć to dostane następną jedynke

MOŻE BYĆ KRÓTKIE!!!!!!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T17:44:33+01:00
In the picture I can see two girls and two boys. Tannia's boyfriend point out for a window. In the window I can see an older man and a flowers. In the old house I can see a burning candle. There is a probably twilight.

mogą być błędy. skróciłam o parę szczegółów, ponieważ nie widzę tego obrazka i nie chcę napisać bzdur, bo inaczej mogę to sobie wyobrażać niż wygląda. mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.
2 5 2