Odpowiedzi

2010-03-11T21:32:37+01:00
Uczniowie ósmy klasa szkoła realna zaplanowali w Düsseldorfie jej wycieczkę szkolną już przed kilkoma tygodniami. Pański nauczyciel, pan Ludwik, i dwóch rodzic towarzyszą grupie z 25 uczniów. Państwo zamierzają, Düsseldorfu po jeździć na Koblenz i nocować tam w schronisku młodzieżowym.

Rankiem o szanuj godzinę oni podjeżdżają pociągiem od i przybywają po dwóch godzinach na Koblenzer dworcu kolejowym przy. Najpierw oni zwiedzają miasto i potem jeżdżą autobusem do Niemcowi rogowi nad Ren. Przy tym znanym miejscu Mozela płynie do Renu. Po południu uczniowie i dorośli robią krótki Rheinfahrt. Na jeździe oni przychodzą przy winnicach, zamkach i grodach ruin. Pańskie schronisko młodzieżowe jest w Koblenz całkowicie nieopodal od Renu. Dlatego oni mogą chodzić pieszo tam.

Uczniowie niosą jej plecaki lub duże kieszenie. Pan ma Ludwika już przed cinem miesiąc pokojów reservert. Przy Herbergsvater wszystkie jej legitymacje członkowskie muszą wskazywać. Potem oni dostają jej pościel i Dccken. Niektóry są z czterema osobami w pokoju, inna nawet z sześcioma lub więcej osobami muszą nocować w pokoju. Kilka dziewczynek ma gra rnitgebracht. Państwo siedzą w jej pokoju i grają w gry planszowe. Kilku chłopców słucha muzykę w radiu. Inni nastolatkowie są na zewnątrz i grają w tenis stołowy. Wokół w połowie można przesiewać wszystka do kolacji w sali restauracyjnej. Państwo jedzą pizzę lub zimne zakąski i picie colę, mleko lub kawę. Do Essen wszystek do w połowie dziesięć to, co oni mogą robić chcą. Następnego dnia oni chcą jechać z powrotem nad Bonn i Kolonią znowu do Düsseldorfu.