Odpowiedzi

2010-03-11T18:24:03+01:00
Kochana Julio...
Minęło sporo czasu odkąd się ostatni raz widzieliśmy, tak bardzo za tobą tęsknie że nie umiem za bardzo wyrazić słowami jak ,brakuje mi twojego śmiechu ,twojego głosu ,twoich oczu całej twojej osoby brakuje mi tych wieczorów na balkonie przy świetle księżyca i nie umiem zapomnieć naszej przysięgi chciałbym aby cały ten koszmar z Nienawiścią naszych rodzin skończył się jak najszybciej i abyśmy nie musieli już dłużej ukrywać naszej wielkiej i prawdziwej miłości mam nadzieje ze już nie długo znów się zobaczymy i ze nareszcie będziemy mogli być razem serdecznie cie pozdrawiam i wiec ze kocham cie najmocniej na świecie.
twój Romeo;*
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T18:29:10+01:00
Drogi Ojcze Laurenty

Pisze do ciebie z bardzo ważnego powodu ,ponieważ Julia jest dla mnie kimś bardzo wyjątkowym i bardzo bym chciał powiedzieć komuś co do niej czuję.
Gdy tylko nią zobaczyłem od razu się zakochałem .Kocham w niej wszystko jest dla mnie naprawdę kimś bardzo wyjątkowym.
Trudno mi nazwać te uczucie jest tak wielkie ,że gdy nią tylko widzę czuję że zaraz mi wyskoczy serce . Gdy jej obok mnie nie ma czuję pustkę i samotność . Jest cały czas w mojej głowie bez przerwy . Uwielbiam z nią spędzać czas dla niej bym był w stanie zrobić wszystko . Moje serce jest jej sercem a jej moim a przecież bez serca nie da się żyć . Uwielbiam w niej wszystko to jak się uśmiecha ,patrzy ,tańczy ,całuję i mógłbym tak wymieniać do woli . Kocham ją tak bardzo że wybaczył bym jej wszystko . Nigdy bym jej nie zranił ,ani nie zdradził nie mógł bym tego zrobić . Te uczucie jest silniejsze ode mnie .Jeśli kiedyś by ktoś ją skrzywdził to bym nigdy temu komuś nie odpuścił . Gdy by zachorowała siedziałbym przy niej cały czas i nie opuścił na krok .
Czuję że jest moim aniołem, który mnie broni i zawsze pokaże właściwą drogę .Choć jestem młody to wiem że ona jest moją jedyną na całe moje życie .

Romeo


Mam nadzieję że pomogłam xD bo trochę się z tym namęczyłam heh
2 4 2