Odpowiedzi

2010-03-11T18:39:05+01:00
Dawno dawno temu w wsi Czajkowa mieszkała rodzina dzików.Właśnie na nich polowano ciągle.NIgdy jednak się im nie udawało złapać ponieważ w tamtej wsi był zakaz polowania na dziki.Pewnego dnia pewna osoba o imieniu Kasik chciał upolować dzika lecz nie udało mu się ponieważ na dziku ukazał się krzyż.Od tej pory mieszkańców czajkowej nazywaja dzikami
licze na naj...pozdrawiam..:P:P
6 4 6
2010-03-11T18:41:26+01:00
Dawno temu żył chłopak o imieniu Dawid. Był grzeczny i uczciwy. Pewnej nocy przyśnił mu się sen, w którym Dawid zobaczył człowieka, którego widział 2 dni temu przed swoim domem. Wyglądał tak samo tylko różnił się jedną rzeczą. Miał czarne ręce. Nie był to brud czy coś podobnego lecz kolor skóry.
Rano gdy chłopiec szedł do sklepu ujrzał tego mężczyznę, popatrzał na jego ręce lecz one nie były czarne. Jednak ten sen był dla Dawida czymś "podejrzliwym". Zaczął go śledzić. Okazało się, że mężczyzna jest złodziejem. Gdyby nie Dawid, skalp zostałby okradziony. Ten sen był czymś wspaniałym dla chłopca, który stał się bohaterem ratując sklep i łapią c złodzieja. Od tej pory wszystkim złodziejom ręce robiły się czarne.
36 4 36