PROSZĘ O DOKOŃCZENIE HISTORII (obrazek w załączniku)

Jest lato..
Dziewczyna ze Słoniem jest w wodzie. Ona mam na imię Lelina. Słoń nazywa się Fryderyk. Oni żyją w Indi. Dziewczyna jest smutna. Jest uklonięta i trzyma głowę opuszczona w duł.
...................................................
...................................................


Prosze o napisanie dalszej części żeby była wesoła .....

Proszę szybko Pilne

Daje 33 pkt. i naj.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T12:29:49+01:00
Dziewczyna ze Słoniem jest w wodzie. Ona mam(ma) na imię Lelina. Słoń nazywa się Fryderyk. Oni żyją w Indi.(Mieszkają razem w Indiach.) Dziewczyna jest smutna. Jest uklonięta(?) i trzyma głowę opartą o głowę słonia.Jej smutna twarz jest opuszczona w dół .
Jedną rękę ma na głowie słonia a drugą dłonią dotyka swojego serca.Lelina jest odziana w śliczną białą suknie,a na jej głowie można spostrzec warkoczyk.Słoń także wydaje się być smutny,patrzy na Lelinę smutnymi i malutkimi oczami.Ich smutne nastroje nadają obrazowi(zdjęciu)naturalnego lecz jakże pięknego wyglądu.
Obraz(zdjęcie to) ten podoba mi się ponieważ trzymające w napięciu zdarzenie dla ludzi z Polski jest czymś nienaturalnym, gdyż u nas słonie nie są na wolności a ich jedynym domem jest ZOO.Bardzo chciałabym/chciałbym mieć takiego słonia i mieszkać w Indiach...