Odpowiedzi

2010-03-11T19:51:53+01:00
Na świecie znajduje się pełno ludzi ale i tak kogos nam brak. Dlatego uważam że teza ,,Ludzi coraz więcej a człowieka coraz mniej'' jest słuszna. oto argumenty.
Pierwszy argument to przede wszytskim statystyki na norodzi na naszym świecie rodzi się pełno ludzi. bardzo dużo jest rodzin wielodzietnych. Ale co z tego że mam np. 6 dzieci skoro mimo że są one ogromną radością dla swoich rodziców, ale gdy potrzebujemy ich pomocy zawsze znajda jakąs wymowke.
drugi argument to równiez rozważania kościała. kapłani uważają że mimo dużej liczby narodzin niemowląt na świecie, i tak jesli człowiek potzrebuje pomocy nikt nie jest w stanie jej udzielic. Problem polega głownie na tym że chodzi o uczucia wobec bliżniego. W dzisiejszych czasach każdy martwi sie tylko o sioebie i nie potrafi wyciagnać dłoni do człowieka potrzebującego tylko martwi się o siebie.
trzeci argument to taki że nawet najlepsze osoby na świecie sprawujące najlepsze użedy nie są w stanie udziclić wsparcia potrzebujacym tylko martwią sie o zaspokojenie potrzeb swoich i swojej rodzin.
Wyżej wymienione argumenty popieraja tą teze. Moim zdanie na świcei prakuje osób które udziela komuś bezinteresownie pomocy. kazdy oczekuje czegoś w zamian i to z czasem spowouje że ten świat nas zgubi.
1 5 1