Odpowiedzi

2010-03-11T20:27:17+01:00
Warszawa (najlepiej wpisz swoje miasto), dnia 11 marca 2010r.

Drogi Wojtku (imię też sobie zmień)

(akapit) W moim liście chciałbym Ci opisać wrażenia z filmu "Avatar", na którym byłem tydzień temu. Napisać do ciebie skłoniły mnie szczególnie wrażenia po obejrzeniu tego filmu, efekty specjalne i niesamowita scenografia.
(akapit) Wszystko zaczęło się pewnego, sobotniego popołudnia, kiedy moi rodzice oznajmili, że jedziemy do kina na film pod tytułem "Avatar". Strasznie się ucieszyłem, bo bardzo chciałem zobaczyć te produkcję, o której mówiono, że została ukazana po mistrzowsku. Siedząc w samochodzie nie mogłem się już doczekać kiedy wejdę na salę i zajmę zarezerwowane miejsce. Gdy już to nastąpiło byłem wniebowzięty. Film całkowicie zasłużył na opinię jaką sobie wyrobił. Efekty specjalne były niesamowite, wciąż nie mogłem sie nadziwić jak zrobiono, że Na'vi grają prawdziwi aktorzy! Wszystko było tak plastyczne, a scena bitwy, wydawało mi się jak gdybym tam naprawdę był. Fabuła filmu również niesamowicie ciekawa. Dziewczynom za pewne najbardziej odpowiadał wątek miłości pomiędzy Jakiem, a Neytiri, ale mnie podobała ta część ze sporem pomiędzy pułkownikiem Milesem Quaritchem, a mieszkańcami Pandory.
(akapit) Chciałbym cię serdecznie pozdrowić i zachęcić do obejrzenia tej produkcji. Słusznie otrzymała ona 3 Oskary. Na pewno Ci się spodoba, bo jak dla mnie było niesamowicie.
(twój podpis)