Macie jakiś pomysł na rozwiązanie tego zadania? ;)

1. Wśród kolorowych ilustracji znajdź i wytnij kilka elementów, by złożyć je w taką całość, która z odpowiednim stanie się projektem lub billboardem.

2. Co powinna przekazywać reklama, funkcje.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2009-10-24T15:57:48+02:00
2.Funkcje reklamy :
funkcję informacyjną, która polega na ogłoszeniu, iż produkt jest dostępny w sprzedaży oraz jakie są jego właściwości. Podmioty powinny być możliwie rzeczowo informowane o oferowanym produkcie
funkcję manipulacji polegającą na wywieraniu wpływu na emocje, nastawienie, oczekiwania i sposoby zachowania potencjalnych użytkowników w odniesieniu do własnej oferty. Producent usiłuje wniknąć w psychikę podmiotów reklamy, aby pobudzić lub umocnić ich potrzebę, zmodyfikować ich życzenia, zasugerować zakup
funkcję komplementarności, której zadaniem jest wspieranie wszystkich innych instrumentów stosowanych w polityce marketingowej, ponieważ ich samodzielne oddziaływanie reklamowe nie może z reguły zapewnić realizacji celów marketingowych.

Reklama powinna zawierać elementy niespodzianki i zabawy. ... które chciałby przekazać odbiorcy o swoim produkcie, usłudze i/lub przedsiębiorstwie.
2009-10-24T19:48:52+02:00
1.powycinaj z gazet jakies obrazki
2.no i co oznacza