Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T20:56:56+01:00
Po wzruszającym rozstaniu Zenek długo myślał o Ojcu , Uli o tym co go spotkało na wyspie. A tym jak szczęśliwe życie czeka go teraz, gdy uwolnił się od ojca…lecz czy takiego człowieka można nazwać ojcem ? Im dłużej Zenek o tym myślał tym bardziej go nienawidził. Nienawidził go za śmierć matki, krzywdy jakie mu wyrządził, za nieprzeczytane bajki. Za to że od najmłodszych lat widywał go pijanego. Jego wujek niejednokrotnie woził Już 16-nasto letniego Zenka do Uli. Ula – tak to była dziewczyna dla której zrobiłby wszystko. Jeśli ktoś by ją skrzywdził- zabiłby go.
Zbigniew załóżmy że tak miał na imię jego ojciec od kilku lat leczył się z alkoholizmu. Pozyskał sympatię syna na tyle że ten przywoził czasem Ulę do niego i rozmawiali w trójkę o wszystkim. Po pewnym czasie Zenek zaufał ojcu na tyle że zostawiał Ulę u niego na kilka godzin podczas gdy on jechał do pracy by zarobić na mieszkanie.
Ula bała się lecz nie mówiła o tym Zenkowi. Tego feralnego dnia Zenek zostawił Ulę u Ojca. Nie mógł przewidzieć tego co się stanie. Dziewczyna była w szoku. Jej drobnym ciałem wstrząsał szloch. Nigdy nie pomyślała że ten człowiek posunie się do tak brutalnego czynu. Od pewnego czasu zaczął składać jej dwuznaczne propozycje. Za pierwszym razem gdy zdecydowanie odmówiła wściekł się. Na szczęście Zenek już wrócił. Tym razem słysząc jej odmowę rzucił się na nią jak zwierzę. Ula nie miała żadnych szans. Mężczyzna tym czynem wyrządził jej wielką krzywdę zarówno psychiczną jak i cielesną.
Zenek nie musiał długo pytać uli o powód jej płaczu. Gdy usłyszał całą prawdę cała nienawiść do ojca wróciła ze zdwojoną siłą. Pojechał do niego. W jego oczach widać było niebezpieczne błyski. Gdy wpadł do domu ojca nie wiedział co robi.To był moment. Jedna chwila która zaważyła na jego dalszym życiu. Gdy sąd później pytał go o powód , chociażby jeden odpowiadał że zrobił to dla zemsty.
Sąd osadził go w poprawczaku.
Ula przeżyła załamanie nerwowe. Po 5 latach udręki popełniła samobójstwo.
Jej ojciec nigdy nie dowiedział się prawdy myśląc że miała wypadek
Zenek nigdy już nie związał się z żadną kobietą, 30 lat później został osadzony w szpitalu dla umysłowo chorych z podejrzeniem wysokiej degradacji charakteru na skutek przeżytych w przeszłości chwil.
Czy taki scenariusz zaplanował dla nich los ? Na to pytanie nie padnie już nigdy odpowiedź.
20 3 20