Dokończ ogłoszenia prasowe.
a) Od dwóch dni błąka się na ulicy Malinowej piesek..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
b) Wciąż jeszcze nie ustalono tożsamości kobiety, która, potrącona przez auto, straciła pamięć..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

daje naj :)

2

Odpowiedzi

2010-03-11T20:27:16+01:00
Od dwóch dni błąka się na ulicy Malinowej... pies. Jest on duży, nie jest rasowy. Ma brązowe oczy i na szyi obrożę z inicjałami J.M . Niestety nie wiemy czyja to zguba. Jeśli ktoś poszukuję psa bądź zna włascicieli prosimy o kontakt .
28 4 28
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T20:29:07+01:00
A) rasy mieszanej. Nie posiada żadnych charakterystycznych cech. Sierść ma koloru czarnego. Nie ma obroży. Jest wystraszony. Nie pozwala do siebie dojść.
b) Zdarzenie miało miejsce na ulicy Jagiellońskiej w Krakowie o godzinie 16.45. Kobieta nie posiada żadnych dokumentów tożsamości. Jest wysoką, szczupłą brunetką. Ma około 35 lat. Prosimy o kontakt ze szpitalem wojewódzkim.
16 1 16