Mam prośbę .
czy moglibyście mi jak najszybciej napisać krótkie wypracowanie ?
jesli tak, to bardzo dziękuję.

wyobraź sobie ze jesteś rozbitkiem, opisz jak wyglądało zycie na wyspie . Skozystaj z punktów :

1,jaka jest wyspa ?
2,jak długo tam byłeś ?
3.jaksię tu dostałeś
4.co robiłeś dzisiaj ?
5jaka najgorsza rzecz cię tam spotkała ?
6.jakie sa twoje plany ?


bardzo dziękuję. potrzebuję to na jutro

2

Odpowiedzi

2010-03-11T21:11:29+01:00
Pewnego razu , płynąc po morzu ujrzałam wyspę , postanowaiłam więc się na niej zatrzymać. Była to nie wielka wyspa tropikalna, bardzo mi się spodobała , lecz nikogo pozamną na niej nie spotkałam . Ostatnio zdecydowałam wejść w głab lasu , bardzo wystraszyłam się gdy nagle ujrzałam wielkiego pająka , zaczęłam krzyczeć wołać pomocy , chociaż wiedziałam ,że nikogo prócz mnie tam nie ma , więc szybko uciekłam ztamtąd. Dzisaj skończyłam robić swój szałas , wyszedł bardzo ładny, potzrebuje jeszcze kilka ulepszeń , których dokonam w najbliższym czasie. Mam plan założyć tu hotel wśród tropikach , na pewno będzię fajnie i każdemu będzie się podobać moja wyspa.


mam nadzieje ,że pomogłam. ;)) licze na naj.;)) :DD
1 5 1
2010-03-11T21:14:14+01:00
Ostatnio rozbiłem się na niewielkiej wyspie płynąc moją łodzią. Wypłynąłem na ryby, lecz w pewnej chwili zerwała się okropna burza. Nie miałem szans sterować łódką. Morze wyrzuciło mnie na wyspie pełnej drzew.
Byłem tam tydzień. Przy sobie nie miałem nic oprócz wędki, kilku złowionych ryb i noża. Pomyślałem że odbuduję łódkę i dopłynę do stałego lądu oddalonego gdzieś o kilka kilometrów od wysepki. Z oglądanych filmów o bezludnej wyspie wiedziałem że niezbędny jest nóż i ognisko. Nóż już miałem problem był z ogniskiem. W filmach pokazywali jak rozpalić ognisko z patyków. Po bardzo wielu próbach udało mi się. Zbliżał się zmierzch, a ja byłem zmęczony i głodny. Zbudowałem mały daszek z patyków i liści. Podgrzałem rybę na ognisku, zjadłem i poszedłem spać. Rano obudziło mnie przeraźliwe dźwięki. Okazało się że sępy dorwały moje ryby. To było chyba najgorsze moje przeżycie na tej wyspie. Tego dnia rozpocząłem poszukiwanie materiałów do rozbudowania łódki. Po kilku dniach udało mi się - miałem dużą solidną łódkę.
Wróciłem łodzią na stały ląd i postanowiłem, że moje przeżycie opiszę w krótkiej książce przygodowej. Ten tydzień był wspaniałą przygodą.
1 5 1