Odpowiedzi

2010-03-11T21:14:54+01:00
Moja wymarzona rodzina to tata mama którzy mnie kochają ufają mi i pomagają i wspierają w trudnych chwilach
7 2 7
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-11T21:17:03+01:00
Kochająca się, pełna zaufania, mało kłutliwa, rodzice muszą być zawsze otwarci by porozmawiać z dziećmi o problemach nie tylko i im pomuc gdy mają problem zawsze stanąć po ich stronie wszyscy powinni mieć do siebie szacunek starać się jak tylko może każdy z nas by ta rodzina miała się dobrze,była szczęśliwa można tak wymieniać przez wieki ale moja rodzina właśnie taka jest czyli wymarzonaxD


Przede wszystkim bez wrzasków, kłutni, krzyków... musi panować zgoda.:) Jak ma sie problem to można pogadać o tym z rodzicami, nie bojąc się ich reakcji. A rodzice powinni być dla diecki dobzi, mili i pokazać mu że zawsze są po jego stronie... musi być miłość x)


Taka rodzina nie powinna się kłócić. Wszyscy powinni się kochać :P. Kazdy członek takiej "rodziny" muszi widzieć oparcie w pozostałych osobach. Z każdym moge porozmawiać o swoich problemach niewstydząc sie opowiadając jakis problem że tadruga osoba.. no wiecie co mam na myśli.W takiej "rodzinie" panuje zapewne spokój, zaufanie, wzajemne wspieranie siebie i co jeszcze ... same dobre relecje miedzy nimi.
11 4 11