Odpowiedzi

2010-03-11T21:26:19+01:00
W dzisiejszych czasach wielu starszych ludzi uważanych jest za słabych i nie potrzebnych . Wielu z nas na pewno uważa że jeśli ktoś jest stary to bardzo chorowity i slaby . Ja uważam że starość wcale nie oznacza słabości .
Pierwszym argumentem podtrzymującym mą tezę jest to że wielu starszych ludzi to energiczni pogodni i bardzo mili ludzie . Są oni pełni życia i nie da się ich uznać za słabych .
Kolejny argument to to ze właśnie ci ludzie bardzo ciężko pracują pomagając p. swoim dzieciom co na pewno zaprzecza ich starości. Starają się najlepiej jak mogą aby im pociechom było lżej , nawet kosztem własnego zdrowia .
Ostatnim argumentem jest to nie jeden starszy człowiek swoim zapałem i energią prześcigną by nastolatka . Przykładami są zajęcia dla starszych ludzi na których ukazują ze tak na prawdę są pełni życia .
Podsumują mogę tylko podtrzymać swą tezę że starość to nie słabość lecz wiek w którym człowiek może tak na prawdę odpocząć i zająć się rzeczami na które nigdy nie miał czasu . Człowiek ten nie jest słaby lecz silny .

Mam nadzieję że choć trochę pomogłam
7 2 7