Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T12:59:08+01:00
Dziennikarz: Witam Cię bardzo serdecznie Mały Książę. Bardzo dziękuję, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu. Pochodzę z Polski i bardzo pragnę w swoim oraz czytelników imieniu, abyś opowiedział nam coś o swoim bardzo ciekawym życiu.
Mały Książę: Witaj, ja też bardzo się cieszę, że mogę w końcu z kimś porozmawiać.
Dziennikarz: Opowiedz nam, czy zmieniło się coś w Twoim życiu po napisaniu i opublikowaniu opowieści o Tobie?
Mały książę: Nie, moim zdaniem nic się nie zmieniło. Żyję jak dawniej na swojej planecie, robię to co wcześniej. Słowem - wszystko to samo.
Dziennikarz: A jak tam Twoja ukochana róża?
Mały Książę: Niestety pewnego dnia, kiedy rano się obudziłem już jej nie było. Może rzeczywiście była zbyt wątła, a może niestała w uczuciach trafiła do kogoś innego.
Dziennikarz: Czy nie chciałeś kiedykolwiek powrócić do pilota bądź na Ziemię?
Mały Książę: Często o tym myślałem, lecz zawsze rezygnowałem, ponieważ nie wiem, czy kiedykolwiek mógłbym powrócić na swoją planetę, a ciągle żyję nadzieją, że moja ukochana róża powróci.
Dziennikarz: Czy masz jakieś marzenia?
Mały Książę: Tak(odpowiedział dopiero po chwili). Mam wiele marzeń. Chciałbym spotkać moich przyjaciół z Ziemi, poznać kogoś podobnego do mojej róży i lisa..
Dziennikarz: Powiedz nam teraz co myślisz o autorze książki o tobie?
Mały Książę: Jest to mądry człowiek, który ma wyobraźnię, i pozostało w nim trochę dziecka.
Dziennikarz: A teraz mam nadzieję, że Cię zaskoczę. Wiele ludzi z Polski wzruszyła twoja historia i ofiarowali li cały kosz przeróżnych kwiatów, które przeżyją na Twojej planecie.
Mały Książę: Dziękuję bardzo, nie wiedziałem, że ktoś mnie aż tak kocha...(w tym, momencie Mały Książę rozpłakał się).