Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T12:55:32+01:00
Kultura osobista nastolatków
No cóż w tych czasach ciężko o dobrze wychowaną młoda kobietę lub uważającego się młodego mężczyznę. Dziewczyny są rozwrzeszczane i noszą dziwnie krótki bluzki z odkrywającym pępkiem co nie jest miłym widokiem dla idących z naprzeciwka przechodniów. Chłopcy idąc po chodniku schodzą na ulicę, krzyczą jakieś wulgaryzmy i wszędzie plują, że aż babcie załamują ręce.
Na lekcjach płeć żeńska maluje paznokcie, gada, mierzy nauczycieli i charakteryzuje ich ubiów w sposób bardzo nie stosowny. Płeć męską pociąga Pani profesor, a kiedy gadają to tylko o niej.
W domu dziewczyny zajmują się pisaniem smsów i siedzeniem na komputerze. Gdy mają jakomś sprawę do rodziców to tylko o pieniądze na zakupy. Uważają, że są gotowe na dorosłe życie i lubią stawiać sobie wyzwania. Kochają robić sobie zdjecia, które później umieszczają na stronach internetowych gdzie wypisują jakieś głupoty. Chłopacy za to mają mnóstwo plakatów z króliczkami playbya. Podrywają dziewczyny przez telefon, ale jednak drzemie w nich nadal dziecko pełne energii, które lubi pograć w gry dla dzieci. Kiedy nikt nie patrzy odpalają komputer i grają np. w tibie.
2 1 2