Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T14:27:22+01:00
Według mnie dla współczesnego człowieka praca jest tym, aby zarabiać na życie.
Zgadzam się z tymi dwoma twierdzeniami, czyli:"Pracować,żeby żyć i żyć,żeby pracować".
Takie jest moje zdanie, ponieważ każdy doskonale wie o tym,iż trzeba wykonywać jakiś zawód, aby móc mieć z tego "korzyści". Mam na myśli korzyści takie jak np.:wykonujemy zawód przeważnie ten który się nam podoba i jednocześnie zarabiamy na życie, aby móc za to dalej przetrwać na tym świecie, bo przecież nie ma tak,że ktoś teraz nie będzie pracować, a ma z tego pieniądze.Jeszcze teraz trzeba mieć dobre wykształcenie i skończone przynajmniej studia, aby dostać się do wymarzonej pracy, no chyba,że będzie inaczej, a z tym to różnie bywa.
Następnie:"żyć,żeby pracować''. Także się z tym zgadzam, dlatego że Świat istnieje po to,aby człowiek mógł na nim istnieć,żyć. Każda osoba, która skończy pracować to szuka sobie pracy. Szuka zawodu, w którym czuje,iż sobie dobrze w nim poradzi. Zawodów jest bardzo dużo. Zapewne nie ma tak,że komuś żaden zawód się nie spodoba.
Także uważam, iż prawie każdy współczesny człowiek tak uważa tak jak tu opisałam powyżej, choć wiadomo,że każdy ma inny pogląd na świat, ale jednak z tym się zgodzi.
110 3 110