Odpowiedzi

2010-03-12T15:35:10+01:00
Jesteś tegoroczną maturzystką i zastanawiasz się jak wykorzystać wakacje przed rozpoczęciem studiów? A może jesteś studentką i nie masz pomysłu na efektywne wykorzystanie wolnego czasu.
Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję naukę języka połączoną z świetną zabawą.

Jeżeli znasz język obcy na poziomie komunikatywnym, lubisz dzieci już dziś możesz zgłosić się na wyjazd w ramach międzynarodowego programu au pair. Wyjazdy wakacyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, nie tylko filologii obcych języków, ale również studentów innych kierunków, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że bez biegłej znajomości języków obcych nie będą mogli zaistnieć na rynku pracy.

Rozpoczęliśmy nabór na wyjazdy wakacyjne:
Tylko teraz możesz wyjechać na okres od 1 do 5 miesięcy. Czym dłuższy planowany termin pobytu tym większe szanse na wyjazd.

Zostań Au Pair, zwiedzaj i ucz się języków obcych w Anglii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Francji..
Wyjazdy wakacyjne skierowane są także do osób, które ukończyły 18 lat.
Najlepsza Odpowiedź!
  • ZuZX
  • Rozwiązujący
2010-03-12T15:42:25+01:00
Moim największym marzeniem co do wyjazdów wakacyjnych jest Kraków. Nie chodzi mi tutaj o taką jednodniową wycieczkę, tylko długi wyjazd, aby poznać to miasto niemal od podszewki.
Cudowne stare zabytki takie jak Kościół Mariacki w stylu gotyckim ciągle krążą w mojej wyobraźni. Nie wspominając już o Wawelu - dawnym zamku polskich królów. Pragnę wejść tam do każdej komnaty, każdego możliwego małego korytarzyka oraz zrobić sobie zdjęcie ze Smokiem Wawelskim.
Ulice tego miasta aż proszą, aby nimi pospacerować. Sukiennice krzyczą, aby zobaczyć wystawy rzeczy, które można kupić, a odsłuchanie hejnału stojąc tuż obok jest myślą, która nie potrafi przestać ciągle mi o sobie przypominać.
Najbardziej jednak podoba mi się w tym mieście Wisła. Nie za wąska, nie za szeroka. Wyobrażam sobie siebie, kiedy płynę łódką na rzecze, wiatr rozwiewa mi włosy, a widok pięknego słońca przysparza mnie o dreszcze.
Uważam, że Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce, które mimo upływu lat i rozwojowi, dalej ma swój stary urok. Żadne z innych takich centrów kultury, nawet na świecie, nie dorówna mu. Jest samo w sobie piękne, samo przez się woła do zwiedzania, a ludzie lgną do niego jak do piekarni po świeże bułeczki.