Odpowiedzi

2010-03-12T18:05:07+01:00
Jeżeli to ma być na 1,5strony w zeszycie, to myślę, że tyle starczy. ja w każdym wypracowaniu piszę tyle i starcza nawet na dwie :)


Dnia 11.03.2010 roku w Gimnazjum nr <wpisz numer> imienia <wpisz, czyjego imienia jest Twoja szkoła :)> w <wpisz miejscowość> na Sali gimnastycznej odbyło się przedstawienie profilaktyczne obejrzane przez wszystkich uczniów naszej szkoły.
Apel poświęcony był głównie zgubnemu nałogowi, jakim jest narkomania. Wszyscy ujrzeli kilka scenek odegranych przez uczniów klasy IIa. Dowiedzieli się, jakie są najczęściej przyczyny popadania w ten nałóg. Zostali także poinformowani, jakie skutki wywołuje narkomania. Wszystko przekazane było w dość łatwy sposób. Każdy przysłuchiwał się z uwagą. Były momenty grobowej ciszy. Po zakończeniu występ został skwitowany głośnym aplauzem. Klasa II a nie przedstawiła zwykłego referatu, ale inscenizacja oparta na realistycznych przykładach z życia. Z pewnością zostanie to na długo utrwalone w pamięci wszystkich uczniów.
Podsumowując: uważam, że przedstawienie profilaktyczne było bardzo pouczające i na pewno wszyscy wyciągnęli z niego jakiś morał.
1 5 1