Odpowiedzi

2010-03-12T16:56:07+01:00
Świat dorosłych jest na pewno cięższy niż świat nastolatki czy dziecka.dosrśli mają dużo więcej obowiązków , muszą pracować i np.wychowywać dzieci. mają wiele , wiele więcej problemów niz my ... :)
2010-03-12T17:00:07+01:00
Moim zdaniem świat dorosłych jest bardzo dziwny,cały czas tylko pracują dla swojej rodziny rzadko kiedy mają czas. Ich pierwszy dzień wygląda tak jak poprzedni wstają o 6 rano,idą do pracy,wracają zmęczeni,kładą się spac i tak cał czas-nie wiadomo ile mogą to tak ciągnąc,ale w końcu coś im się może stac! Dlatego nie wiem czy sama chciałabym już dorosnąc ,ponieważ patrząc na moich zapracowanych rodziców ciężko jest mi stwierdzic,że mają łatwe i fajne życie..
2010-03-12T17:05:08+01:00
Uważam że świat dorosłych jest bardzo skomplikowany gdyż są w nim same problemy.Najczęściej związane z dziećmi,pieniędzmi,niespełnionymi marzeniami.Dorośli często uważają że są dużo mądrzejsi niż dzieci dlatego często ich potępiają i wyznaczają kary sądząc że mają nad nimi przewagę psichiczną .Sądzę że to nie sprawiedliwe. Świat dorosłych jest skomplikowany nie tylko z tego powodu że są w nim problemy ale dlatego również że są pewne obowiązki takie jak: Dom, praca,rodzina.Myślę że dorośli nie powinni się wywyższać i rozkazywać tylko ze względu na to że są starsi oczywiście czasem my -jako dzieci zasługujemy na kare....ale dorośli też nie są święci przecież każdy człowiek popełnia błędy !


Myślę że dobrze ! ..^^..!
;]