Odpowiedzi

2010-03-12T17:07:38+01:00
Cześć Klara!!
Na początku mojego listu chciała bym się zapytać co u Ciebie słychać???
U mnie dużo się dzieje. W szkole mam bardzo dużo nauki że cały czas uczę się nocami:( W domu musze pomagać mamie bo złamała nogę i nie radzi sobie sama w obowiązkach domowych.
Co najważniejsze chciała bym się ciebie spytać czy nie masz ochoty spędzić ze mną w tym roku wakacji nad morzem??? Ponieważ moja ciocia zostawiła klucze mojej mamie od jej domu w Gdańsku i jedziemy z cała rodziną. Więc spytaj sie mamy i daj mi odpowiedz
Pozdrów ode mnie całą swoja rodzine
Całuje ania:*
2 3 2
2010-03-12T17:12:31+01:00
Droga ......
Właśnie sie dowiedziałam, że wyprowadzam sie do sąsiedniego miasta.
Bedziemy mieszkać nie daleko siebie wiec możemy się czesto widywac. Niestety zmienię szkołę, ale ta podobno jest lepsza.
Nie znam tam jeszcze nikogo lecz nadzieja na poznanie nowych znajomych nadal jest wysoka. Wiem oczywiście że takiej przyjacółki jak ty już nie znajdę bo ty jesteś nie zastąpiona.
Dom jest nie wielki ale mój pokój bardzo przytulny i ma świetną ściankę na nasze plakaty. Jest w świetnych kolorach i fajnie oświetlony. Nie daleko jest szkoła, do której będę uczęszczać.
Fajnie, że to tak blisko bo już mam dość czekania na przystankach.
Dodatkowo dostałam nowego zwierzaka. Bedzie to piesek ale nie wiem jak ją nazwac. Jest niewielka, ale taka słodziutka.
Jak przyjedziesz to wspólnie zastanowimy sie nad jej imieniem i przykleimy najlepsze plakaty.
pozdrawiam ;)
1 5 1
2010-03-12T17:21:43+01:00
Droga koleżanko!
Piszę do ciebie ten list ponieważ chciałbym opowiedziec Ci coś o moim domu oraz o mojej szkole ale, także o moich sukcesach sportowach.
Zaczne może od domu. Oststnio w całym domu zrobiliśmy remont. Wszędzie było pełno kurzu i było brudno. W całym tym zamieszaniu zgubiła mi się książka do matematyki. Mam juz swój pokój. Sama wybierałam do niego meble. Rodzice pozwolili mi sama sobie go urządzic. W nowej szkole mam juz koleżanki i kolegów. Szybko sie z nimi zaprzyjaźniłem. Jestem jednym uczniem z najlepszych. Pani powiedział mi, że w przyszłym roku pojadę na olipmiadę. Opowiem ci teraz o moich sukcesach sportowych. Oststnio były zawody lekkoatletyczne na których zajołem 2 miejsce. Na zawodach w Niemczech zajołem 1 miejsce i pan od w-f zaproponował mi olimpiadę sportową. Uczestniczyłem w niej i zajołem dwa razy 2 miejsce i raz pierwsze. Po czym byłem najlepszym sportowcem w szkole. Gdy przyjedziesz do mnie pokaże ci medale.
Tym chciałbym zakończyć ten list. Chciałbym pozdrowić twoich rodzicow oraz Ciebie.