Do podanych haseł poniżej napisz wiersz, modlitwe oraz zrób kolarz do wszystkich podanych temematów chcę mieć rozwiązenie dużo płace dużo oczekuję. Z góry dzięki.
1. Jan Paweł 2 w naszych sercach i w naszej pamięci,
2.Jan Paweł 2 zasłużył na miano Wielki,
3.Podziwiam Jana Pawła 2 za....,
4.Jan Paweł 2 Wielki Polak,Wielki Człowiek,

2

Odpowiedzi

2010-03-13T10:17:32+01:00
1.kochany janie pawleII
byles bardzo wielkim człowiekiem
jednoczyles narody
młodziez garneła do ciebie
potrafiles rozbawic kazdego
nawet jak byles chory.
a teraz juz cie nie ma z nami.
modl sie za nas i czuwj nad nami w niebie.

3.podziwiam jana pawla2 za wszystkie jego dobrodziejstwa i cuda jakie zdzialal;
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T10:19:27+01:00
Modlitwa-Janie Pawle II nasz papierzu polaku. pokornie prosimy o modlitwe za nas w niebie. Bardzo Cę kochamy, i wiemy , że ty nas też prosimy abyś zawsze wstawiał się za nasmi u Boga.Żyłes zgodnie z przykazaniami, jednym słowem byłeś wielki, prosimy abyś w naszej życiowej wędrówce pomagał nam, abyśy tak jak ty mogli po śmierci widzieć Baga. Przez chrystusa Pana Naszego. Amen.

3,4-Podziwiam Jana Pawła 2 za to, że pomimo tylu przeszkód potrafił żyć z godnie z przykazaniami, pomagać biednym duchowo. Był Wielki potrafił przbaczycz osobie która chciała go zabić, my napewno nie bylibyśmy do tego zdolni. Miał Wielkie serce w którym każdy był: kochał nas. Gdy był papierzem podróżował. Dzięki temu cały świat go ukochał-ja równiez;)

Sory ale ten Kolarz to nie wiem jak zrobić najwyżej napisz do mnie i mniej więcej powiedz jak ma to wyglądać to zrobie;)
I jak masz jakieś zastrzeżenia to napisz;) A napewno poprawie;D
1 5 1