Odpowiedzi

2010-03-12T19:50:05+01:00
PISZ PRAWDĘ!!!!!!
dodaj do bl więcej życia i kolorków . teraz jest na to show
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T20:13:11+01:00
Po pierwsze na co komu taki długi adres. Zmień to szybko, nikt nie zpamięta tak długaśnego adresu. Kiedy go przeczytałam myślę sobie "na pewno jest coś o poezji" i za to masz duży plus, że po przeczytaniu samego adresu jest wiadomo o co chodzi. Wchodzę na twój blog i otwieram gębę kiedy już tam wchodzę. Koszmar! i jeszcze raz koszmar. I ty się dziwisz, że nikt Cię nie odwiedza, ani nie komentuje. Ja osobiście, gdybym trafiła tu przypadkiem nie miałabym ochoty zostać ani chwili dłużej. Grafika do bani. Nikt raczej nie lubi cukierowych blogasów mieniących się tysiącem świecidełek, gwiazdkami, serduszkami. Błeeeee.To odstrasza. To zdjęcie nie pasuje do całokształtu. Jest ono spokojne, a reszta rozbuchana. Na początku radziłabym Ci skorzystać z szabloniarni, których jest mnóstwo na onecie i wybrać jakiś ładny, spokojny szablon pasujący do twoich wierszy. Dobra zbieram się i brnę dalej.
Ramka Jaka ja...Zobaczymy co z tego wyniknie. Masz naprawdę 15 lat? Jakoś w to nie wierzę. No i po pierwsze po co tam ten Diddl! Wywal go natychmiast.
Kolejna ramka "o mojej poezji". Patrzę jeszcze raz patrzę iiiiiii.........nic nie widzę. Te gwiazdki tak mrugają, że nie można się niczego doczytać. Podobnie zresztą jak w tle. Po pierwsze i najważniejsze powinnaś umieścić te ramki w podstronach. Zrobić sobie menu. Jest to bardzo przydatna rzecz. Jeżeli nie wiesz jak to się robi pisz. Wszystko Ci wytłumaczę.
Dobra zabieram się za notki...jeżeli w ogóle je doczytam.
1. Hey.
Wiersz nie specjalnie mi się spodobał. Nie ma tego czegoś w sobie. Po pierwsze nie dodaje się buziek według mnie do tego typu wierszy. Chociaż może się nie znam. I jeden błąd :Naj widoczniej: najwidoczniej. Może właśnie tak miało być, ale nie wygląda to najlepiej. Następnych wierszy już oceniać nie będę bo po co. Wystarczył mi jeden.
RADY:
Po pierwsze natychmiast zmień grafikę, bo to którą masz oszpeca bloga. Żadnych serduszek i innych cukiereczków. Jeśli chcesz spytać się coś o szablon, gdzie znaleźć, co pasuje pisz. Pomogę Ci, by twój blog był naprawdę ładny. Bo według mnie, grafika powinna być na równi z tekstem, który u Ciebie jest wart poświęcenia.
Aha, i skoro masz szeroką listę, to po co komu "Moja poezja" na dole. Wywal ją z tamtąd.