Odpowiedzi

2010-03-12T19:55:32+01:00
Wg mnie swiat za 200 lat bedzie bardzo nowoczesny. W szkole zamiast nauczycieli beda y roboty. Tak samo w kazdym sklepie, stoisku czy na bazarku beda obslugiwaly nas roboty. Kazdy z nas bedzie mial w mozgu urzadzenie pokazujace pogode, wiadomosci . Bedziemy mogli ogladac filmy w 5d bez specjalnych ekranow czy czujnikow, za wszystko odpowiedzialny bedzie nasz mozg. Problem z autostradami bedzie rozwiazany, poniewaz kazdy czlowiek bedzie bez problemu mogl nabyc latajacy samochod. Podroz trwajaca ponad 2 godziny zmniejszy sie do pol . Samoloty beda szybsze. Powstana sztuczne rosliny dajace tylko wielkie owoce. Wszystko na swiecie bedzie sie odbywac za pomoca naszego mozgu. Przestana istniec kafejki internetowe, gazety czy telewizja.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T20:12:53+01:00
Moim zdaniem świat za 200 lat będzie bardzo kontrastowy od współczesnego. Technika się rozwinie. Ludzie będą mądrzejsi. Być może ludzie nawet nie będą myśleć własnym mózgiem. Możliwe jest, że będą mieć wbudowane karty pamięci, lub inne bardzo cenne efekty, o których w czasie teraźniejszym nie można nawet pomarzyć. Człowiek będzie się przemieszczał samochodami już jako nastolatek w wieku 12 - 16 lat. Wracając do tematu, iż technika się rozwinie, mogę dodać wiele konkretów. Na pewno samochody się zmienią. Zmieni się ich posługiwanie. Będą latać, tak jak samoloty. Samoloty też się pewnie zmienią. Może będą szybsze ? Książki już pewnie nie znajdą w tym wieku zastosowania wśród ludzi. Ludzie już będą dysponować specjalnymi komputerami, czy też ipodami kieszonkowymi. Kina już nie da się oglądać nawet w formacie 3D, ponieważ wynalazcy zaordynują nowe formaty - 10D, 8D. Ale tak naprawdę trzeba przyznać, iż to nie wpłynie dobrze na nasz rozwój - pomiędzy ludźmi. Technika, podnosząc swój poziom nie ulepszy naszego stanu środowiska. Pogorszy i zepsuje ziemię, obracając ją w wielkiego śmiecia. Czlowiek chcąc wynaleźć coś lepszego, zaświecić wśród ludzi nie myśli o przyszłości, co się stanie dzięki jego wynalazkowi, jak to wpłynie właśnie na stan środowiska ? Dlatego więc jest egoistą. Jest przewidywane, że sam sie zamieni w śmiecia. Jeśliby nastąpił cud, być może nie byłoby tak źle. To są tylko złe poglądy. Bo przyglądając się teraz naszemu światu, widzimy tylko samo zło. Dla każdego liczy się tylko kariera i pieniądze.
Gdyby jednak ludzie zmienili swój tok myślenia i zadbali o to co ich otacza, to by zmieniło cały świat i nawet długość ich życia. Za 200 lat oprócz techniki zmieni się też muzyka, moda i fryzury. Nie umiem oszacować jak to będzie wyglądać.
Potrafię stwierdzić, że świat za 200 lat będzie na 100 % bardzo odległy od współczesnego. Nie potrafię za to przewidzieć, czy to wpłynie na pewno źle, czy też dobrze na świat. To jedynie zobaczą ci, którzy w tym świecie będą żyli za 200 lat i zobaczą co ich otacza.
2 4 2