Odpowiedzi

2010-03-12T20:46:40+01:00
12 marca 2010r, Warszawa


Droga .......!
Na początku mego listu serdecznie Cię pozdrawiam. Długo sie nie odzywałam, ale to z powodu wielu zajęć i obowiązków szkolnych.
Chciałabym Ci opowiedzieć trochę o książce "Mały ksiaże" Antoine de Saint- Exuperyego, i zachęcić do jej przeczytania. Jest to książka poruszająca tematy, które są i pojawiaja sie w naszym życiu, takie jak miłość, przyjaźń, odpwiedzialność za drugiego człowieka. Ten wyjatkowy utwór tylko pozornie jest przeznaczony dla dzieci. Bajkowość, która go charakteryzuje, nie wyklucza dorosłych jako czytelników. Zawarte są w niej bardzo mądre cytaty, które dają do myślenia i pozwalają na chwile refleksji. Pozwolę sobie zacytować kilka z nich: "DOBRZE WIDZI SIE TYLKO SERCEM, NAJWAŻNIEJSZE JEST NIEWIDOCZNE DLA OCZU" lub "Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela". Książka ta dotyka prawd uniwersalnych i właśnie dlatego jest tak ceniona przez czytelników na całym świecie.
Mimo, iż wiem, ze nie lubisz czytać, mam nadzieję że namówiłam Cie do przeczytania tego baśniowego utworu. Czekam na Twoja odpowiedź. Pozdrawiam Cię gorąco.
Twoja .........

P.S. Opowiedz mi w swoim liscie co u Ciebie słychać.


Mam nadzieję ze pomogłam. Liczę na naj. Pisałam to w końcu 30minut ;)))
a w miejsce ...... wpisz imiona:] pozdrwaiam
1 5 1