Odpowiedzi

2010-03-12T20:55:12+01:00
Co jest po śmierci? Nikt tego nie wie, może będziemy kimś innym? Niektórzy wierzą, że ludzie po śmierci wchodzą w ciało zwierzęcia. Niektórzy po śmierci (ich dusza) błąkają się, straszą, muszą wyrównać rachunki, chcą się zemścić. Przecież, jest tyle niewyjaśnionych zjawisk, to może być najbliższa Ci osoba, która zmarła. Życie pozaziemskie było jest i będzie nie wyjaśnionie!
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-12T20:56:06+01:00
"Tam jest po prostu ciepło, jest wspaniale, nie umiem tego opisać, bo tego się nie da oddać. To nie jest tunel, to jest takie coś co przychodzi i jest coraz jaśniej i jaśniej. Zaczyna być ciepło, kochająco, miło, wspaniale..."

Jak można interpretować takie słowa? W dodatku wszystkie wypowiedzi osób, które przeżyły śmierć kliniczną, są podobne: widać światło, towarzyszące uczucia są nie do opisania i najważniejsze – całe zdarzenie trwa bardzo krótko.
Czy uwierzymy i zaufamy ludziom, którzy wzbogacili swoje życie o coś niezwykłego, albo odrzucimy wszystko i przyjmiemy to jako wytwór ludzkiego mózgu – naszej wszechstronnej wyobraźni.