Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T00:19:56+01:00
A. Mam kuzynkę którą bardzo lubię - Jenny. Aczkolwiek nie widuję jej za często, zawsze się razem dobrze rozumiemy. Jest ode mnie kilka lat starsza, ale nie daje mi odczuć, że jestem za młoda.

B. Jenny jest raczej wysoka i chuda, z długimi średniodługimi włosami, bladą skórą i piegami. Jest bardzo wysportowana i zazwyczaj związuje swoje włosy z tyłu w "kucyka", ponieważ ciągle jest w biegu i nie lubi jak jej włosy latają wokół twarzy. Jest raczej ładna, szczególnie kiedy się śmieje.

C. Kiedy ją widzę ona zawsze sprawia wrażenie że jest w dobrym humorze. Ona zwykle jest radosna i pozytywnie nastawiona, jest dobrym towarzystwem. Będąc żywotną i gadatliwą ma zdolność wywoływać w ludziach rozluźnienie i nie ma problemów w nawiązywaniu nowych przyjaźni. Uważam ją również za bezpośrednią i szczerą: mówi szczerze co myśli, co może być lekko szokujące jeśli jej nie znasz. Ma również wrażliwą stronę - może być taktowna i sympatyczna. Na przykład, była bardzo uprzejma kiedy okropnie pokłóciłam się ze swoimi rodzicami kilka miesięcy temu.

D. Przez te wszystkie powody naprawdę ją lubię i chciałabym więcej ją widzieć. Jednakże my mailujemy i esemesujemy dużo, I wiem, że jeśli będę miała problem mogę zawsze z nią pogadać a ona postara się pomóc. Jestem szczęśliwa, że jest członkiem mojej rodziny.
2010-03-13T00:22:36+01:00
A. Mam kuzynkę, którą bardzo lubię, nazywa się Jenny. Chociaż nie widuję jej zbyt często, zawsze dobrze się dogadujemy. Jest kilka lat starsza ode mnie, ale nie daje mi odczuć, że jestem za młoda.
B. Jenny jest całkiem wysoka i szczupła, ma długie, nie całkiem brązowe włosy, jasną karnację i piegi. Jest bardzo wysportowana i zwykle nosi włosy związane w kitkę, ponieważ ciągle biega i nie lubi, gdy wpadają jej one na twarz. Jest całkiem ładna, zwłaszcza, gdy się śmieje.
C. Kiedy ją widzę, zawsze wygląda, jakby była w dobrym humorze. Stara się być radosna i pozytywna, i jest dobrą koleżanką. Dzięki byciu pełną życia i gadatliwą, ma talent do uspokajania ludzi i nie ma problemów z nawiązywaniem nowych znajomości. Uważam ją także za całkiem bezpośrednią i szczerą: zawsze mówi dokładnie to, co myśli, co czasem może być trochę szokujące, jeśli jej nie znasz. Ma też łagodną stronę, potrafi być miła i współczująca. Na przykład była bardzo wyrozumiała dla mnie, kiedy parę miesięcy temu miałam straszliwą kłótnię z rodzicami.
D. Ze względu na wszystkie te powody, bardzo ją lubię i chciałabym móc częściej ją widywać. Mimo wszystko mailujemy i dużo do siebie piszemy, i wiem, że jeśli mam problem, zawsze mogę jej o tym powiedzieć, a ona postara się mi pomóc. Jestem szczęśliwa, że jest częścią mojej rodziny.
1 5 1