Odpowiedzi

2010-03-13T09:11:52+01:00
Mam taką sytuację, więc możliwe, że pomogę.

możesz dać ten tekst :
Wszystko się kończy, wszystko przeminie
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest -
wspomnienie.
I tylko ty będziesz w mojej pamięci
na zawsze, aż do śmierci.

Lub jeśli chodzi o taki dłuższy :
Droga przyjaciółko
Dobrze wiesz, że jesteś dla mnie bardzo ważna. Przepłakałam całą noc, oglądając zdjęcia i patrząc na nasze wspólne sytuacje. Pamiętasz, jak pierwszy raz się spotkałyśmy? To było naprawdę przedziwne spotkanie. Nawet teraz gdy piszę w Twoim zeszycie, łzy lecą mi ciurkiem. Zostawię ci na pamiątkę nasze wspólne zdjęcie. Powodzenia w wielkim świecie. Kocham Cię. :*
8 2 8
2010-03-13T09:17:30+01:00
Droga ( imię koleżanki ) !
Na początku chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za wszystkie nasze wspólne rozmowy , za to , że byłaś ze mną zawsze , że mnie wspierałaś , pocieszałaś . Poprostu za to , że byłaś i zawsze jesteś obecna w moim sercu . Pamiętaj : będzie mi Ciebie ogromnie brakowało . Niestety , musimy to jakoś przeżyć . Ale we dwie jeśli będziemy się wspierać chociaż na odległość to i tak damy sobie radę .
Mam jednak ogromną nadzieję , że kiedyś się jeszcze spotkamy . Bardzo Cię przepraszam za wszystko zło jakie dla Ciebie zrobiłam . Wiem , że nie zawsze było wspaniale ale wiedz jednak , że jesteś jedną z najważniejszych osób w moim życiu i już tak pozostanie .


;)
13 4 13
2010-03-13T09:18:25+01:00
Drogi pamietniku dzisiaj wyjechala moja najlepsza przyjaciolka , bylo nam razem bardzo dobrze . Czasem zdarzalo nam sie pokłócić ale zawsze szybko sie godzilismy , Gdy dzisiaj rano powiedziala mi ze wyjezdza na stale i musimy sie rozstac bardzo mnie to zabolalo nigdy nie mialam lepszej przyjaciolki . Bede musiala jakos poszukac takiej samej chodz bedzie to bardzo trudne .
7 1 7