Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T10:51:49+01:00
Ten dzień zaczął się zwyczajnie, gdy nagle za oknem zauważyłam blask. Na początku się przestraszyłam. Myślałam, że ktoś miał wypadek albo to pożar. Wyszłam na dwór, ale niczego nie zauważyłam. Kiedy wróciłam do pokoju, stał w nim kosmita. Przyglądał mi się z zaciekawieniem. Ja byłam zszokowana. Nie wiedziałam co mam robić. Zaczęłam krzyczeń lecz on uśmiechnął się i poprosił, żebym się uciszyła.
Kosmita opowiedział mi o tym, jak znalazł się na Ziemi. Okazało się, że na jego planetę napadł żołnierz Ali, który był zakochany w miejscowej piosenkarce. Ali siał zniszczenie. Mordował każdego, kto spojrzał się na jego miłość. Piosenkarka poprosiła kosmitę, aby pomógł jej ratować życie. Ten wywiózł ją więc na Ziemię.
W tym momencie zza firany wyłoniła się postać piosenkarki. Miała ona na imię Mara.Była przestraszona. Jednak mimo wszystko, udało na się znaleźć wspólny język. Obiecałam im swoją pomoc. Mogli zostać w moim domu tak długo, ile tylko będą chcieli.
Wszyscy domownicy bardzo zaprzyjaźnili się z Kosmitą i Marą. Postanowiliśmy wspierać ich w tych trudnych chwilach. Kiedy po pięciu miesiącach przyszła wiadomość, że żołnierz Ali został pokonany i wygnany z planety, Kosmita i piosenkarka bardzo się ucieszyli. Postanowili wracać domu, ale obiecali, że będą mnie odwiedzać.
Zasmuciłam się, ponieważ bardzo się z nimi zżyłam. Kiedy wyjechali, nie mogłam znaleźć dla siebie miejsca. Tęskniłam z nim.
Kiedy odwiedzili mnie po raz kolejny, nie mogłam uwierzyć, że są małżeństwem. Chęć niesienia pomocy przez Kosmitę przerodziła się w miłość.
6 5 6
2010-03-13T10:55:24+01:00
Ten dzień zapowiadał się zwyczajnie, gdy nagle, Doda piosenkarka polska zobaczyła w telewizji żołnierza, mówił on coś o miłości między człowiekiem będącym w wojsku a bedąc tak zakochanym w pewnej dziewczynie uciekł z wojska za co go skazano. Nagle na monitorze telewizora wyświetlił sie kosmita. Doda pomyśla że to pewnie jakiś film s-f a lubiła taki filmy więc oglądała dalej

-be be om om ka be ce - mówił kosmita pod spodem wyświetlił się napis za godzine opanujemy ziemie Dode zaciekawił bardzo ten film nagle obraz zgasł na ekranie wyświetlały się tylko czarne i białe kropki.
- Szkoda - znowu ta antena pomyślała Doda
Poszła zrobić sobie kanapkę wyjżała przez okno i jej oczom okazało sie coś dziwnego to był statek kosmiczny
Doda obudziła się okazało się że zasneła przy reportażu z żołnierzem