Odpowiedzi

2009-10-24T18:57:07+02:00
Miałam na ósmą do szkoły. O mało co bym się nie spóźniła. Pierwszą mieliśmy matematykę, potem chemię. Dostałam piątkę z kartkówki i czwórkę z odpowiedzi. Reszta lekcji była nudna. Po szkole umówiłam się z przyjaciółkami Moniką i Wiolą na rolki. Pojechałyśmy na lody włoskie. O 17 pojechałam z rodzicami i siostrą cioteczną która mnie odwiedziła na zakupy. To były zakupy do upadłego. Kupiłam sobie w pełno bluzek, spodni, bluz. O 20 byliśmy w domu, zaprałam sie za odrabianie lekcji. Wykąpałam się i poszłam spać.I was in the eighth to school. The little that I should not be late. First we had the math, then chemistry. I got five of kartkówki and four of the answers. The rest of the lesson was boring. After school, I arranged with her friends Monika and Violet on the rolls. We went for Italian ice cream. About 17 I went with my parents and cousin who visited me for shopping. These were purchases to death. I bought one at full blouses, pants, sweatshirts. About 20 were at home in August for zaprałam homework. Bathed and went to sleep.
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-24T19:37:34+02:00
Dear Diary!
Most mornings when I wake up, I think I'm dreaming. I suppose this is like the longest and best holiday ever! I'm in the United States at the moment, visiting the Grand Canyon for two weeks. The scenery is beautiful and the weather is, too. When I look outside I can sometimes see bears walking around. This is the first place on my round-the-world trip. I'm also planning to spend some time in Brazil, New Zealand, Australia, Thailand, India and Egypt. Wow! No work for six months, just lots of wonderful places and great activities like bungee jumping, windsurfing, diving, sailing, and sandboarding. This was my eighteenth birthday present from my mum and dad - as well as a new sports car to drive when I get home.

Drogi pamiętniku!
W większośc ranków, kiedy się budzę myślę, że śnię. Przypuszczam, że to nadłuższe i najlepsze wakacje ze wszystkich! Jestem w Stanach Zjednoczonych w tym momencie, odwiedzam Wielki Kanion od dwóch tygodni. Krajobraz jest piękny i pogoda też. Kiedy patrzę przed siebie, czasem widzę niedźwiedzia przechadzającego się w pobliżu. To moje pierwsze miejsce w podróży dookoła świata. Planuję spędzic trochę czasu w Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, Tajlandii, Indii i Egipcie. Wow! Brak pracy przez 6 miesięcy, tylko wiele wspaniałych miejsc i świetny aktywny wypoczynek jak skoki na bungee, winsurfing, skoki spadochronowe, żeglowanie i sandboarding. To był mój prezent urodzinowy na osiemnaste urodziny od mamy i taty - jak również nowe sportowe auto do jeżdżenia kiedy wrócę do domu.
1 5 1