Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T13:54:14+01:00
Byłem kiedyś drewnianym pajacykiem. Wróżka, którą spotkałem pewnej nocy zaczarowała mnie w pajacyka i powiedziała, że gdy się zmienię sprawi, że znowu będę zwykłym chłopcem.
Prędzej byłem aroganci, wulgarny i nie miałem szacunku do innych. Kiedy byłem pod klątwą wróżki chciałem jak najprędzej wrócić do dawnej postaci i zupełnie się zmieniłem. Zaczęłem pomagać potrzebującym, kulturalnie się zachowywać w stosunku do starszych i rówieśników i uważalem na swoje słownictwo. Ale wróżka nadal nie chciała mnie odczarować. Cały czas zastanawiałem się dlaczego. W końcu zrozumiałem swój błąd. To wszystko robiłem na pokaz, a czarodziejka pewnie się obawiała, że jak z powrotem zamieni mnie w chłopca wcale się nie zmienię. Zawarliśmy zakład. Polegał na tym, że gdy moje zachowanie nie ulegnie poprawie po zamianie, już na zawsze zostanę drewnianym pajacem.
Ta lekcja dana przez wróżkę dużo mnie nauczyła. Moi rodzice teraz są dumni za mnie i przy każdej okazji mnie chwalą . A ja wcale nie żałuję i cieszę się, że ktoś pomógł mi pokazać jak bardzo byłem zły.