Wybierz obojętnie jaki temat
1.Gdybym był czarodziejem...
2.Gdybym miał wehikuł czasu...
3.Gdyby zapanowało wieczne lato...
4.Gdyby światem zaczeły rządzic komputery...

Napiszę tekst na wybrany temat.Moja wypowiedż powinna składac sie z 10 zdań.

2

Odpowiedzi

2010-03-13T13:12:42+01:00
Gdyby światem zaczęły rządzić komputery to w szkołach zamiast nauczycieli były y tylko komputery, to on by nam wszystko tłumaczyły oceniały nasze zadania mówimy czego nie robić co robić co robimy źle a co robimy dobrze. W sklepach nie było by juz ekspedientek bo byśmy sie sami mogli obsługiwać za pomocą komputera. Wszyscy swój wolny czas spędzali by przed komputerem. Np u dentysty zamiast dentystki to komputer i mechanika leczyła by nam zęby.W domu każdy by miał komputer. Ludzie by zarabiali więcej na komputerach produkując je i unowocześniając.


:))3 4 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T13:20:02+01:00
Gdybym był czarodziejem miał by dużo możliwości do robienia rzeczy których teraz nie mogę zrobić.[(Tu możesz wymienić co )(Dam ci kilka podpowiedzi)] wyczarować sobie fajne ciuchy , być bardziej lubianym , odnaleźć miłość swojego życia, posprzątać pokój jednym kiwnięciem palca.
Gdybym miał wehikuł czasu mógłym się przenieść do epoki dinozaurów, odwiedzić Rzym , Grecję i kilka innych rzeczy. Przenieść sie do XIX wieku. Zobaczyć jak kopernik odkrył ruch ziemi.
Gdyby zapanowało wieczne lato byłoby strasznie gorąco. Wolę wszystie cztery pory roku.Ale gdyby to opalał bym się , chodził na plażę , wypady na wioskę , górkę , basen.
Gdyby świtem miały zarządzić komputery było by fajnie. Ale to wszystko miało by bardzo negatywny na ekologię.

Właściwie to Lubię ten świat taki jaki jest i nie trzeba go zmieniać aż tyloma wynalazkami.


PS.:Sorki za błędy. Jeśli mozesz to popraw je (:
5 3 5