Odpowiedzi

2010-03-13T13:55:11+01:00
dzieło się to za gorami za lasami, za bajkowym morzem i stumilowym lasem. W krainie elfów i dobrych duszków.

Był ciepły majowy dzień,elfy jak co dnia ciężko pracowały, zbierały owoce i pyłki kwiatowe. była to bardzo cięzka praca ale elfy lubiły ją. Pyłki zbierał także najmłotrzy elf Piotruś który pod okiem niani zbierałb dokładnie pył z zaczarowanego maku. To blo jego pierwsze tak odpowiedzialne zadanie, miał dopiero 100 lat. Może wydae wam się że tp potwornie duzo ale każdy z pozostałych elfów miał ich około 1000. elfi bawił się grzecznie w kielichu wielkiego maku, kiedy to przyleciał czarodziejski ptak. wyglądał jak lew skrzydlaty.Wszystkie elfy popadły w olbrzymia panike obrucz piotrusia który pod wpływem wonnych aromatów zasną. lew był bardzo wyczulony na zapach elfów. to one sprawiały że skrzydła lwa rosły. Dlatego wszystkie elfy schowały sie w pniu starego artka. Kiedy lew przyleciał na ziemie łąka była już pusta. Lew poczuł jednak zapach elfów i znalazł słodko śpiacego Piotrusia. Lew codziennie bezdusznyostrożn8ie polizał malutkiego elfa . wtedy Piotrus przebudził się i żekł "ale masz duże oczy ,hymhym i szorstki języczek kim jesteś??
-jestem Twoim wrogiem powinnieneś uciekać-odparł lew
- a Dlaczego jesteś moim wrogiem
-wszyscy tak mówia. mój tata, brat i dziadek rzywili sie elfami, ale niebój się ja jestem jaroszem
stary dąb - Artek zacza się głosno smiać.
lew zakłopotany odleciał a wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
Kiedy elfy wróciły na polane dokładnie obejrzały elfika który był cały i zdrów, elfik opowiedział i m całą historie o lwie z którym się zaprzyjażnił
35 4 35
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T13:56:18+01:00
Kasia mieszkała w królestwie,które znajdowało się w chmurach.Jej przyjaciółka Klara umiała latać.Kasia miała gadającego psa Jokiego i gadającą kotkę Polusie.W królestwie mieszkała też zła czarownica Zoluta.Zazdrościła Kasi urody.Postanowiła ją uwięzić w swoim domu.Porwała biedną Kasie.Czarownica musiała odciąć Kasi włosy po czym je spalić żeby móc być piękną jak Kasia.Przyjaciele Kasi postanowili ją uratować.Klara wraz z przyjaciółmi włamała się do domu czarownicy.Klara uniosła się w powietrze.Posypała głowe czarownicy usypiającym proszkiem.Kasia z przyjaciółmi szczęśliwie uciekła.Czarownica stała się tak brzydka,że postanowiła zawsze być w domu.
45 4 45