Napisz, co sądzisz o takich wynalazkach jak telewizja, komputer czy internet. Czy przyniosły człowiekowi tylko korzyści, czy mają na niego również zły wpływ? Uzasadnij swoją opinię.

(Praca ma być na co najmniej pół kartki A4 oraz ma być na temat)

2

Odpowiedzi

2010-03-13T14:15:29+01:00
Telewizja, komputer, internet..."podbijają" świat. Nikt w 21 wieku nie wyobraża sobie życia nich. Pod jednym względem słusznie: skoro wynaleziono takie formy rozrywki, udogodnienia itp. to dlaczego człowiek ma z tego nie korzystać- wszystko jest dla ludzi...w tym że nie należy tego nadużywać. Moim zdaniem, że mimo że wielu ludzi mówi tylko o tych złych stronach tych wynalazków, mają one o wiele więcej zalet niż wad--->dostarczają rozrywki, wiedzy, ułatwiają kontaktowanie się z innymi, umożliwiają łatwy dostęp do potrzebnych informacji...Biorąc pod uwagę np. internet jest on na tyle "obszerny" że każdy znajdzie w nim co go zainteresuje. Dopóki te wynalazki nie są obiektem naszej obsesji, dopóki nie jesteśmy od nich uzależnieni, są to naprawdę wspaniałe rzeczy.
147 1 147
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T14:16:34+01:00
Telewizja to jeden z wynalazków , które dotarły do Polski z innych krajów. Telewizja jest to jedna z rozrywek ludzkości. Zarówno komputer , telewizja czy internet mają wady oraz zalety. Z jednej strony wszystkie te wynalaki przyudaja sie w zyc iu codziennym , a z drugiej niszcza piekno kazdego dnia, w którym zamiast ogladania telewizji czy grania na internecie moznabyłoby isc na spacer luy wybrac sie na inną wycieczke. Mysle że kazdemu z nas wynalazki te ułatwiły porozumiewanie sie z innymi ludzmi, przyspieszyły rozwój nauki . można z nich zaczerpnac wiele ciekawych oraz przdatnych wiadomości, które są nieraz nam bardzo potrzebne. Jak już pisałem maja one równiez wady. Psują oczy, mozna sie uzaleznic . zamiast grania czy ogladania kazdy z nas mógły robić rózne rzeczy. Jednak uważam że są one bardzo przdatne na naszym swiecie. Bez nich trudno byłoby nam dzisiaj zyc, ponioewaz jest to jeeden ze sposobów komunikacji, czerpania informacji!
36 4 36