Odpowiedzi

2010-03-13T15:48:38+01:00
Hej :)

Ostatnio obejrzałam film "Tylko mnie kochaj" z roku 2006 w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Aktorami odgrywającym główne role w tym filmie są: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Julia Wróblewska, Jan Frycz, Agnieszka Dygant i wielu innych wybitnych polskich aktorów. Produkcja opowiada o architekcie Michale, który prowadzi nudne, poukładane życie. Pewnego dnia do jego mieszkania puka siedmioletnia Michalina, która mówi mu, że jest jego córką. I od tego momentu sprawy bardzo się komplikują...

Ta komedia ma z pewnością wiele plusów. Jednym z nich są np. sytuacje, w których Michał przekomarza się z Michaliną, nieporozumienie w związku z bratem Julii (matki Michaliny) itd. Kolejnym plusem jest muzyka odpowiednio dobrana, świetnie oddaje charakter filmu - są łagodne kawałki np. "What a wonderful world", a także mocniejsze - "Otwieram wino ze swoją dziewczyną".

Polecam film nie tylko ze względu na treść, którą przekazuje, ale także ze względu na pozytywne emocje, które kieruje do odbiorcy. Nawet taki, któremu się w życiu nie układa, oglądając ten film na pewno pokaże uśmiech na twarzy.


moze byc ?

jak tak to liczę na naj :D
1 4 1