Odpowiedzi

2010-03-13T16:18:04+01:00
Trochę mało pkt , ale spoko . :]

.... < miasto , jakie chcesz > 13. 03.2010r.

Kochani uczniowie szkół podstawowych !

Chciałbym Wam przedstawić naszą szkołę . Być może zdecydujecie się do Niej wybrać . :]
Nie myślcie o tym do jakiego gimnazjum macie bliżej ,
ważne jest to jakie są warunki w nim . Nasza szkoła mieści się przy ulicy ...... . Chcemy zachęcić wszystkich chętnych do tego , że warto iść do tej placówki . Mieści się ona w centrum i ma bardzo dobre maniery . Znajduję się tam sala gimnastyczna , która została dobudowana 2 lata temu . Sprzęt wf'istyczny jest nowoczesny . Na lekcjach ruchowych możemy korzystać z sali , holu czy siłowni . Poziom nauczania jest dość dobry , w porównaniu do innych szkół ponad podstawowych . Nauczyciele są mili , uprzejmi a co ważne wykształceni i doświadczeni . Z roku na rok przybywa do Nas coraz więcej uczniów , oraz pedagogów . Zapewniamy , że siedziba ta jest bezpieczna . Nad
zachowaniem uczniów panują specjalnie wykształcone osoby .
Mamy nadzieję , że zdecydujecie się wybrać nasze gimnazjum , w którym bardzo dużo możecie się nauczyć , oraz rozwinąć swoje talenty .


+ mam nadzieję , że chociaż trochę pomogłam . xd
;*
1 5 1
2010-03-13T16:20:57+01:00
Drodzy przyszli uczniowie!
Gimnazjum nr. 4 w Warszawie przyjmie chętnych przyszłych gimnazjalistów. Nasze gimnazjum jest duże oraz przestronne. Nauczyciele są mili a sale przedmiotowe są wyposażone w nowoczesne sprzęty do nauki. Nasza szkoła posiada dużą aulę, dwie sale gimnastyczne oraz basen. Zapewniamy obiady w naszej stołówce.
Serdecznie zapraszamy.
Jan Kowalski, dyrektor.