Odpowiedzi

2010-03-13T16:31:03+01:00
Moim hobby jest taniec.Tańczę od dzieciństwa.Najchętniej tanczę do muzyki Hip-Hop i Pop.Chodzę na lekcje tańca nowoczesnego,breakdance i tańca towarzyskiego.Kiedy tańczę uwalniam z siebie emocje.Gdy mam zły humor taniec natychmiast sprawia że odzyskuje chęć życia.Taniec to moje zycie.Taniec to świetne hobby.Wszystkim go polecam.
1 2 1
  • Użytkownik Zadane
2010-03-13T16:35:45+01:00
Moje Hobby ;)

Moim hobby jest akwarystyka. Interesuję się życiem podwodnych zwierząt i roślin. Dzięki mojemu hobby mogę poznać wspaniały świat tropikalnych gatunków ryb, których nigdy nie mogłabym zobaczyć.Jestem posiadaczkom dużego, około 50-litrowego akwarium, w którym znalazło swój dom wiele różnorodnych ryb, ślimaków i roślin.
Akwarium usytuowane jest z dala od okna, w zacisznym miejscu naprzeciwko kącika wypoczynkowego.Kiedy jestem zmęczona i patrze na ten kolorowy, połyskujacy wszystkimi barwami tęczy, podwodny świat,wydaje mi się, ze przenoszę się na tropikalne wybrzeża Australii czy Ameryki Południowej. Największą ozdoba mojego akwarium są skalary, molinezje i złote rybki.Moje hobby jest bardzo pracochłonne. Codziennie rano karmie ryby, czyszczę akwarium oraz sprawdzam,czy wszystkie urządzenia są sprawne.Niezwykle ważna jest także stała temperatura wody.Największa radość sprawia oczywiście każdemu hodowcy narybek. Ostatnio doczekałam się pięknych gupików o różnobarwnych łuskach.Jestem do moich ryb bardzo przywiązana.Obserwując je zauważam, ze różnią się usposobieniem i charakterem. Gupiki są żywe, wesołe i zawsze maja ochotę do zabawy. Skalary maja często poważne "miny", a czasem wydaje mi się, ze bywają złe. Może to się komuś wyda śmieszne,ale dla mnie moje ryby to prawdziwi przyjaciele.
2 3 2