Mam napisać rozprawkę na temat. Który z bohaterów lektury "syzyfowe prace" wywar na mnie największe wrażenie i dlaczego? mam użyć 3 argumentów.
Do wyboru mam 3 bohaterów:
Marcin Borowicz, Andrzej Radek i Bernard Zygier.

________________
proszę o pomoc. daje naj.

2

Odpowiedzi

2010-03-13T17:06:38+01:00
Napisz na temat Andrzeja Radka. Napisz o tym że był biedny i sam musiał zarabiac przez korepetycje, że znosił niemiłe uwzgi od kolegów, o jego awansie społecznym, przeciwstawieniu się rusyfikatorom, tajnym studiowaniu polskiej literatury. Mam nadzieję że przeczytałeś książke a jak nie to sa dobre opracowania z grega
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T17:08:01+01:00
Najbardziej zainponował mi Marcin Borowicz, ponieważ jest interesującą postacią. Bardzo dynamiczną. Wjego życiu wiele się dzieję. Jest uczciwym miłym chłopcem. Kocha swoja matkę jest bardzo znią związany. To też po jej śmierci załamał się. Ta sytuacja może tłumaczyć jego póżniejsze postępowanie. Aby nie być samotnym poddał się rusyfikacji. Naszczęście punktem zwrotnym w jego życiu jest wysłuchanie czytanej przez kolegę "Reduty Ordona". Wtedy zrozumiał on swój błąd . Od tego czasu był patriotą. Czynnie uczestniczył w spotkaniach koła patriotów. Czytał zakazane księgi. Podziwiam go, bo wychował sie bez rodziców, a jednak potrafił odróżnić dobro od zła. Wiedział z kim się kolegować i jakimi wartościami kierować się w życiu.