Odpowiedzi

2010-03-13T18:40:21+01:00
Brama Brandenburska w Berlinie
Brama Brandenburska została zbudowana w 1788 - 1791 w ramach Fryderyka Wilhelma II. 5 m wysokości Quadriga został umieszczony 1795-ci W 1806 r. Napoleon zdobył w Berlinie, a przesłane do Quadriga do Paryża.
Obrazek
Wojna z 1814 roku wrócili do Berlina. W 1945 roku został poważnie uszkodzony. Podczas renowacji w 1957 r. został dostosowany do socjalistycznych ideałów. 1991 z wiernej rekonstrukcji.
Berliner Dom
Na placu stoi katedra Berlin od 1297 gotyckiego kościoła Dominikanów. Ta została zburzona w 1747 roku i zbudowany barokowa katedra. Ta została zburzona w roku 1893 i od 1894 by zbudowany w 1905 r. cesarz Wilhelm II dzisiejszej Katedry Berlińskiej.
Katedra Berlińska była największym środkowo-protestanckich Niemczech - równowartość w Berlinie Bazyliki Świętego Piotra w Rzymie - jego monumentalne, 74-metrowe kopuła była postrzegana jako symbol młodych Niemcy Wielka.
Na obrzeżach kopuły można spacerować i podziwiać widok na miasto. W górze, jest ich około 300 stopni.
W 2. II wojny światowej kościół został poważnie uszkodzony i intensywnej przywrócona po 1990 roku.
Od 15 Wieku służył katedry i kościoły poprzednika Książęcy Hohenzollernowie jako cmentarz i kościół.
3 Obrazki
Od 15 Wieku służył katedry i kościoły poprzednika Książęcy Hohenzollernowie jako cmentarz i kościół.
W krypcie katedry około 100 uroczysty trumny od 5 wieków. Wraz z trumny króla Frederick I i Frederick III.
2 Obrazki
Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma w Berlinie
Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma powstała w 1891 roku - 1895. Podczas 2. Wojny światowej została zniszczona w listopadzie 1943 i do 1945 roku całkowicie zbombardowanych. Rekonstrukcja nie została podjęta. Zamiast tutaj w 1961 roku, nowy budynek został wzniesiony.
Sześciokątne wieża ma 53 metrów wysokości. Kościół sam ma ośmiokąt. Oba składają się z plastra miodu żelbetowe ramy, które wypełnia się niebieskie szyby.
W holu wejściowym do starego kościoła wciąż istnieją dobrze zachowane mozaiki i ilustracje z historii budynku.
Jako znak pojednania w kościele figura Chrystusa starego ołtarza, krzyża paznokci zniszczonych Katedra w Coventry w Anglii i ikony krzyża Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego.
Obrazek
Reichstagu w Berlinie
Reichstag 1884/94 został zbudowany według planów architekta Paula Frankfurt Wallot.
Budowy odpowiedniego budynku w niemieckim Reichstagu stała się niezbędna z powstania Rzeszy Niemieckiej w 1871 roku.
Wilhelm II, którego panowanie było zakończenie Reichstagu, jednak było planowane 16 m długości napis "Dem Deutschen Volke nie jest fizycznie możliwe". Została ona poszerzona aż do 1916 roku.
Obrazek
Od Reichstagu z socjaldemokrata Philipp Scheidemann ogłoszonej w dniu 9/11/1918 z Republiki Weimarskiej.
W lutym 1933 roku budynek płonął. Po tym - rzekomo popełnionych przez komunistów - kontynuował atak Hitlera No dekretu w celu otwarcia drogi do jego autokracji.
W kwietniu 1945 żołnierzy radzieckich wywieszono flagi na Reichstagu z ZSRR w celu udokumentowania zwycięstwo nad Niemcami hitlerowskimi.
1957 - 1972 w czasie wojny zniszczony Reichstagu został przywrócony.
1995 - 1999, w budynku na siedzibę niemieckiego parlamentu została rozszerzona ponownie i otrzymał szklaną kopułą - tym razem na spacer.
Obrazek
Fontanna Neptuna w Berlinie
Fontanna Neptuna przed czerwony ratusz został wybudowany 1891-cia Bóg morza, w otoczeniu dworu i spogląda na 4 Frauengestallten. Te ucieleśniają Łabą, Wisłą, Odrą i Rein.
Kiedy fontanna Neptuna została zbudowana w 1891 roku przed City Palace, mianował go w Berlinie, spontanicznie "Forckenbeck. Gra słów odnoszących się do Następnie burmistrz Forckenbeck, z drugiej strony, to wspaniale opisane instalacji: Neptun, stojący w basenie, trójząb (Pitchfork) w ręku. Meeresgöttliche Fontanna pomiędzy Berlinem i St Mary's Church Hall uważany jest za główne dzieło rzeźbiarza Reinhold Begas. Neobarokowy gmach w przykładach znanych w Rzymie: Rivers (Piazza Navona) i Fontanna Trytona (Piazza Barberini). Fontanna to prezent od miasta do cesarza Wilhelma II.
Obrazek
Atrakcje i okolice Drezna
Dresden Zwinger
Zwinger został zbudowany w 1710 - 1728 w Augusta Mocnego.
Obrazek
Zwinger jest teraz domem dla głównych muzeów, takich jak Old Masters Picture Gallery, Porcelain Gromadzenie i matematyki i fizyki obiektów.
2 Obrazki
Crown Gate, jego pawilonów, Nimfa, wiele rzeźb z kamienia, takich jak budowa, łuki, kolumny, jest bez wątpienia jednym z najbardziej imponujących dzieł baroku europejskiego dar.
Może przyczynić się do tego wszystkiego splendor do siebie, należy podjąć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie. Gdyby można znaleźć w hodowli i raz w nocy. Światła z lampy i reflektory dać odwiedzającym zupełnie inne wrażenie.
Historia
Jako "hodowli" jest opisana w umocnień rowów krzyżowały się lądowe pomiędzy murami miasta. Zanim została ona zbudowana w tym samym miejscu, został Augusta Mocnego utworzone wcześniej, przedstawiciel Arena Amphie na uroczystości w otwartym drewna
2 obrazki
Bastion w Szwajcarii Saksońskiej
Skały bastionu awans do wysokości 194 m nad Elbspiegel.
Tuż obok Bastion twierdzy rock Neurathen, kamiennej fortecy w środku 14 Wieku przez rycerzy czeskich zostało stworzone.
Istniejącego mostu Dzisiejsze piaskowca zbudowany w 1851 roku. Ma długość 76,50 m, a wywołany z 7 łuki łączone 40 m głębokości wąwóz, Marder Telle.
2 Obrazki
Semper Opera w Dreźnie
Semper Opera House został zbudowany w latach 1838 by 1841 przez słynnego architekta Gottfried Semper. Wśród najbardziej znanych reżyserów muzycznymi Semper Opera pewnością należał Richard Wagner, który pracował od 1843 w operze. W 1869 roku Opera została zniszczona przez ogień i Manfred Semper, syn Gottfried Semper, przebudowany w nowym stylu. Liczne premiery z wybitnymi dyrygentami, odbyło się tu ponad rok. Nocne bombardowania, 13 Luty 1945 także padł ofiarą Semper Opera. W 1977 roku rozpoczął odbudowę dokładnie 40 lat po jego zniszczeniu w Semperoper zapalone w starych butów nowych.
Obrazek
Wszystko zostało przetłumaczone :)1 5 1