Napisz wypracowanie na temat: "Ja na innej planecie". Proszę aby było długie, albo chociaż proszę o jakiś pomysł na nie (z wypracowań jako jedyna w klasie dostaję 6, ale teraz nie mam pomysłu o czym mogę napisać). Wypracowanie ma być na poziomie 5-6 klasy podst. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie propozycje na ten temat.

3

Odpowiedzi

2010-03-13T18:23:25+01:00
Ja na innej planecie jest bardzo skomplikowane. Na innej planecie byłoby inaczej napewno. Może nie byłoby roślin, zwierząt lub innych rzeczy. Może na innej planecie są tylko jakieś roboty. Gdyby to były roboty to ludzie nic by nie robili. Życie na innej planecie wydaje się łatwe, ale to nie prawda. Ludzie myślą, że inna planeta to świat odpoczynku itp. Jednak każdy człowiek się myli, bardzo myli. Trzeba myślec po swojemu. Na innej planecie to tak jak w innym domu. Wszystko inne...
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-03-13T18:24:14+01:00
Gdy pewnego ranka obudziłam się, poczułam że jest mi bardzo lekko. Wstałam, aby wyłączyć dzwoniący budzik, jednak gdy odrzuciłam kołdrę uniosła się ona w powietrzu, po czym powoli opadła na łóżko. Ta sytuacja bardzo mnie zdziwiła. Jednak dzwoniący budzik nie dawał mi spokoju, więc wstałam i... uniosłam sięw powietrzu! Jednak na krótko, ponieważ zaraz znowu byłam na ziemi. Upadek ku mojemu zdziwieniu nie był bolesny. Tu się dzieje cośdziwnego!
Zaryzykowałam, chciałam podejśćdo szafki z ubraniami, gdy w jednej chwili znów uniosłam sięku górze, lecz tym razem już na długo. Fruwałam... Poczułam się wolna jak ptak. Robiłam fikołki, wykorzystując dziwną grawitację. Wrażenie było niesamowite. Czułam się jak małe dziecko, ciekawe nieznanego świata. Wszystkie niezbędnę czynności wykonywałam w powietrzu, chociaż nie było to łatwe. Zerknęłam na zegarek, była już 7:50, musiałam lecieć już do szkoły... Wyfrunęłam na dwór, krajobraz był inny niż zawsze... nieamowity. Pustka ogarniała wszystko, nie było nikogo. Był ranek a światło było tak zaćmione, jak by za moment miało się ściemniać. Nie wiedziałam co mam robić, ogarnął mnie strach. Spostrzegłąm że jestem na innej planecie ! Grawitacja nie przysparzała mi już żadnych utrudnień. ,,Zwiedzałam" wszechświat swobodnie, zadając sobie pytania- ,,dlaczego? ", ,,Co z moją rodziną, znajomymi"... Zaczęło padać, musiałam jak najszybciej znaleźć jakieśschronienie. Krople wody spadały mi na twarz. Strumień był coraz silniejszy. Zerwałam się na równe nogi! Dziwne, mój pokój wyglądał tak jak zwylke. Wszytskie sprzęty były na swoim miejscu. Ostrożnie postawiłam pierrwszy krok. Za oknem bezlistne drzewa i jesienny deszcz.
To był tylko sen- pomyślałąm. Lecz skąd ta woda? Wszystko jasne- na suficie, nad łóżkiem była wielka, mokra plama. Szykuje nam się remont dachu i malowanie- stwierdziłam i połozyłam się dalej spać.

Liczę na najlepsze:D
3 3 3
2010-03-13T18:27:33+01:00
Wymyśl sobie jakąś planete i jakiś ludków na niej zamieszkujących...opisz ją i jej mieszkańców (jak się zachowują, wyglądają). zacznij od tego jak się tam znalazłaś i jak długo tam jesteś. Napisz coś śmiesznego i zrób z tego jakąś ciekawą historyjke(np. miałaś na sobie zielone skarpetki, a takie są dla nich najsmaczniejsze bo oni się nimi żywią i że chcieli ci je zabrac a to były twoje ulubione... ;D )
Tak mi się wydaje że to będzie dobrze... ;D
Powodzenia! ;D
1 5 1