Z jakim bohaterem filmowym byś się porównał ? napisz prace zawierającą autocharakterystyki i charakterystki porównawczej mozesz napisać prace w formie listu lub pamietnika .

chciałabym aby to bYła Kasia Cichopek
a ja mam długie brązowe włosy , piwne oczy , niska , itd mozecie powymyslać co chcecie ;d

1

Odpowiedzi

2009-10-24T22:40:05+02:00
W formie listu
Droga Kasiu Cichopek
Jestem Patrycja i od lat jestem Twoją fanką. Uwielbiam filmy, w których występujesz. Bardzo Cię podziwiam i zbieram Twoje zdjęcia i ciekawostki o Tobie.
Od dawna zastanawiam się, dlaczego tak właściwie Cię uwielbiam. Doszłam do wniosku, że dzieje się tak, ponieważ jesteśmy do siebie nieco podobne.
Podobnie jak Ty mam brązowe włosy. Co prawda Ty masz loki, a moje są proste, ale kolor mają dokładnie taki sam. W końcu zawsze mogę ułożyć z nią fryzurę podobną do Twojej. Kolejną cechą, która nas łączy, są piwne oczy. Podobno oczy są obrazem duszy. Może, jeśli tak naprawdę jest, mamy podobne dusze? Nie znam Cię osobiście, więc niestety nie mogę tego stwierdzić.
Zawsze martwił mnie mój wzrost. Jestem niska, aby spojrzeć innym w twarz muszę patrzeć pod górę. Jednak od czasu, kiedy Cię pokochałam, mój wzrost uważam za atut. Ty też nie jesteś wysoka, a mimo to wyglądasz pięknie i doskonale wykorzystujesz tę cechę. Jesteś w tym przypadku wzorem dla mnie i również zaczynam cieszyć się tym, jaka jestem.
Obie jesteśmy wesołymi osobami. Na naszych twarzach często widnieje uśmiech.
Mam nadzieję, że teraz i Ty sądzisz, że jesteśmy do siebie podobne. Nie chodzi tylko o cechy wewnętrzne, ale i o głębię. Pozdrawiam i życzę byś zawsze była tak szczęśliwa, jak jesteś teraz.
Twoja Pati