Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-13T20:14:02+01:00
- Zanim Cię poznałem, Bello, moje życie przypominało bezksiężycową noc. Mrok rozpraszały tylko nieliczne gwiazdy przyjaźni i rozsądku. A potem pojawiłaś się ty. Przecięłaś to ciemne niebo niczym meteor. Nagle wszystko nabrało barw i sensu. Kiedy znikłaś, kiedy meteor skrył się za horyzontem, znów zapanowały ciemności. Otoczyła mnie czerń. Nic się nie zmieniło, poza tym, że Twoje światło mnie poraziło. Nie widziałem już gwiazd. Wszystko straciło sens."Czy mam wyjaśnić, jak bardzo jesteś kusząca? - Było to najwyraźniej pytanie czysto retoryczne. Z dłońmi przyciśniętymi do jego torsu czekałam, co będzie dalej. Palce Edwarda sunęły w dół po moich plecach, a oddech przyspieszył. Znów zaczęło kręcić mi się w głowie. On tymczasem pochylił się i wolno, ostrożnie, po raz drugi złożył na mych ustach pocałunek. Moje wargi rozwarły się odrobinę.. A potem była już tylko ciemność.A potem jego chłodne, marmurowe wargi powoli delikatnie dotknęły moich.
Żadne z nas nie przewidziało jednak mojej reakcji.
Krew we mnie zawrzała, moje usta zapłonęły, wargi rozwarły się. Zaczęłam niemalże dyszeć, a palcami wpięłam się we włosy Edwarda, by przyciągnąć go jeszcze bliżej do siebie. Jego cudowny zapach mącił mi w głowie.
Zamarł natychmiast i delikatnie, acz stanowczo mnie odsunął.
Otworzyłam oczy. Była bardzo spięty.
- Oj - szepnęłam przepraszająco.
- Oj to mało powiedziane


Bello,nie potrafiłbym żyć z myślą,że pomogłem ci zejść z tego
świata. Nawet nie wiesz, jak mnie ta wizja prześladuje.-Spuścił oczy ze wstydem.-Twoje ciało, blade,zimne,nieruchome.. Już nigdy miałbym
nie zobaczyć twoich rumieńców i tego błysku intuicji w oczach, gdy
domyślasz się prawdy… Nie, tego bym nie zniósł.-Spojrzał na mnie z
twarzą wykrzywioną bólem.-Jesteś teraz dla mnie najważniejsza.Jesteś
najważniejszą rzeczą w całym moim życiu.Od słów Edwarda zakręciło mi się w głowie.


strona z której pochodzą fragmenty:
http://www.magiczne-cytaty.pl/zrodla/1/zmierzch.html