Odpowiedzi

2010-03-13T21:11:35+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Iejscowość], 27 lutego 2010r.

Wszechmocny Boże!

Piszę do Ciebie, bo jestem pełen wdzięczności. Chciałbym Ci podziękować za to, czym mnie obdarowałeś i co dajesz mi każdego dnia.

Dziękuję Ci za Życie. To największy i najpiękniejszy dar jaki kiedykolwiek otrzymałem. Mimo, że nie zawsze jest wesoło, czasem pojawiają się naprawdę poważne problemy, które wymagają ode mnie dużej wytrwałości, doceniam to, że mogę Tu być. Wiem, że życie to nie tylko radość. W końcu zbawienie przyszło przez cierpienie.
Dziękuję Ci za Twoją Miłość do mnie i do wszystkich ludzi na tym świecie. Kochasz nas i zesłałeś swego Syna, aby nas zbawił. To najpełniej wyraża Twoją dobroć i miłosierdzie.
Dziękuję Ci za zdrowie. Za to, że mogę cieszyć się pełną sprawnością i każdego dnia poznawać lepiej świat. Za to, że mogę spotykać nowych ludzi i uczyć się od nich.
Dziękuję Ci za to, że jest Kościół. Że potrafię się modlić i rozmawiać z Tobą. Wiem, że mogę Ci zaufać. Wiem, że wybaczysz mi moje słabości. I jest to wspaniałe uczucie.
Jestem Ci bardzo wdzięczny za to wszystko.

Wiem, że ten list jest niczym w porównaniu do tego, co Ty dajesz mi. Ale przyjmij to podziękowanie pochodzące z serca.
76 4 76
2010-03-13T21:14:15+01:00

Ta odpowiedź została oznaczona jako zweryfikowana

×
Zweryfikowane odpowiedzi zostały sprawdzone przez ekspertów, dlatego mamy pewność, że są prawidłowe i bezbłędne. Od dawna na zadane.pl znajdziesz tysiące poprawnych odpowiedzi, które zostały sprawdzone przez moderatorów (najbardziej zaufanych członków naszej społeczności).
Panie Boże!
Chciałbym podziękować Ci za miłość i dobroć jaką mi zawsze okazujesz. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, kiedy przeżywam trudne chwile. Zawsze mnie wspierasz i pomagasz dokonywać dobrych wyborów. Dziękuję za to, że obdarzyłeś mnie sumieniem. To wyraz dobroci i troski o mnie, abym nie zbłądziła.
Daria
50 4 50
Panie Boże
Chciałbym podziękować Ci za Miłość i Dobroć jaką mi zawsze okazujesz. Dziękuję, że zawsze jesteś przy mnie, kiedy przeżywam trudne Chwile . Zawsze mnie Wspierasz i Pomagasz dokonywać Dobrych wyborów. Dziękuję za to, że obdarzyłeś mnie sumieniem. To wyraz Dobroci i Troski o mnie, abym nie Zbłądziła. OLKA B <3 <3 :* :*
SMS-A
2010-03-13T22:04:12+01:00
Panie Boże!

Jestem Ci bardzo wdzięczna za łaski, którymi mnie obdarzasz. Każdego dnia czuję Twoją obecność w moim życiu i dziękuję Ci za to, że kierujesz mną i wskazujesz drogi najlepsze dla mnie.

Gdyby nie Ty i Twoja pomoc, gdyby nie Duch Święty którego mam w sobie, nie potrafiłabym poradzić sobie z przeciwnościami losu i kłopotami w życiu codziennym. Jednak z Twoją pomocą wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i kochasz mnie, więc pomożesz.

Dobroć i miłość, jaką kierujesz do wszystkich ludzi, jest nieopisanie wielką wartością i chociaż na to nie zasługujemy, obdarzasz nas swoimi darami i istniejesz w naszym życiu jako Bóg, Ojciec, który nas kocha i chce dla nas jak najlepiej.


Dziękuję Ci za wszystko.
[imię]nie wiem, czy o to chodziło ;)
no i trochę się powtarzają słowa, popraw wedle uznania ;)
pozdrawiam. ;*
30 4 30
dziekuje ci Boże za troskę o mnie i innych ludzi dziekuje ci za piękny świat który stworzyłeś i za twojego syna Jezusa Chrystusa dziękuję ci za moich rodziców i żebyś nam królował na wieki wieków. amen.