Napisz rozprawkę:
temat: Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Prosiłabym o przesłanie tekstu na e-mail :)
[email protected] z góry dzięki :)
Najlepiej jakby tu była połowa tekstu a w e-mail'u druga połowa :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-14T11:08:45+01:00
Moim zdaniem wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej jest bardzo trafną tezą. Postaram się ją potwierdzić odpowiedznimi argumentami.
Pierwszym argumentem potwierdzającym moją tezę jest fakt, że kiedy na dłuższy czas wyjeżdżamy z domu, to bardzo za nim tęsknimy. Choć byśmy nawet spędzali dużo czasu w najbardziej luksusowych hotelach, to jednak zawsze z radością oczekujemy powrotu do domu.
Kolejnym argumentem potwierdzającym słuszność mojej tezy jest to, że z rodzinnego domu wynosimy pewne zasady, które później wykorzystujemy w swoim własnym domu. Kiedy mamy własny dom i swoją rodzinę, to zasada "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" też jest bardzo trafna.
Ostatnim argumentem, który potwierdza moją tezę jest to, że najważniejszy jest dom nie jako budynek, ale jako miejsce, w którym mieszka rodzina. Często nie zdajemy sobie sprawy, że to rodzina, która mieszka w tym domu sprawia, że chcemy do niego wracać. Nawet kiedy mamy już swój własny dom i jest on dla nas najważniejszy, to jednak chętnie wracamy do domu rodzinnego, w którym powracają wspomnienia i w którym jest nam najlepiej.
Sądzę, że moje argumenty potwierdziły tezę, iż wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, ponieważ chyba każdy lubi swój dom i jest mu w nim najlepiej.Nie chce mi się pisać na email więc pisze całość tu . krótko z zwięźle. :DPozdrawiam :P
8 4 8