Odpowiedzi

2010-03-14T11:38:00+01:00
Nie jestem pewna czy to jest to ale morze

Witaj Kochany Przyjacielu..

Wszystko tak szybko przemija. Tak szybko odchodzi. Ludzie tak szybko zapominają. O swoich marzeniach, pragnieniach. Wyrzekają się siebie, by sprostać rzeczywistości.

Nie chce być człowiekiem.

Nie chce znowu budzić się o wschodzie słońca, by czuć jak mój Anioł płacze.

Nie chce stracić wolności..

Teraz rozumiesz, dlaczego wybrałam sobie do życia zupełnie inną 'rzeczywistość'. Z drugiej strony mój obłęd stał się moim drogowskazem. Zaprowadził mnie w miejsce, gdzie istnieję naprawdę. Tylko tu jestem szczęśliwa. Prawdziwa.

Czasem zaczynam się bać, że zniknę. Ale to trwa krótko. Mam w sobie jakąś niesamowitą siłę, ogromną moc i światło. Dlatego cię nie opuszczę. Nie bój się.

Długa droga przed nami.

Przyjacielu musisz o siebie walczyć. MUSISZ, bo odejdziesz za daleko. MUSISZ, bo stamtąd nie ma drogi powrotnej. Drzwi zamykają się, a ty umierasz dla świata.

Nie jestem bogiem, nie wyleczę twoich ran, nie uwolnię cię. Mogę ci tylko towarzyszyć, ofiarować ci swoją siłę i odwagę. Ale jeśli przekroczysz granicę - granicę, za którą kończy się twoja wolność - nie będę mogła pójść tam za tobą. Raz byłam tam - i to był największy błąd mojego życia - już do końca jestem skazana na walkę z samą sobą.

Przyjacielu - kiedy widzieliśmy się ostatnio - zauważyłam, ze zaczynasz nienawidzić ludzi. Uwolnij się od tego, to cię zabije. To nie oni są winni. Musisz każdemu wybaczyć, a potem samemu prosić o wybaczenie. To ogromnie trudne zadanie, któremu staram się sprostać.

Przyjacielu zadbaj o siebie, proszę. Przecież widzę, że nie jest dobrze. Jestem z ciebie dumna, bo wiem, że się starasz. Bo chcesz coś zmienić.

Z drugiej strony wiem, że bardzo potrzebujesz czułości, troski. Chcesz, żeby ktoś się tobą zaopiekował. Widziałam to w tobie.

W swoim sercu zbudowałeś sobie piękny plan na życie. Swoje marzenie - swój dom, rodzinę, która cię bardzo kocha. Trzymaj się tego marzenia.

Zrób wszystko, żeby świat ci go nie zabrał.

Ale nie odchodź stąd. To byłaby ucieczka - nie walka o siebie.

Powiedziałeś mi - że chcesz by cię porwał.

Przyjacielu - nie..

Szaleństwo jest piękne. Jest wolne i za każdym razem wyjątkowe. Ma ogromną moc - gdyż jest niezależne i bardzo zaborcze.

Nosić w sobie szaleństwo - to nosić w sobie skarb. Ale to nie znaczy, że można zrobić z tym skarbem, co się chce. Nie można go zmarnować. Ale przede wszystkim trzeba wiedzieć, że szaleństwo może zniewolić. Może cię unieść wysoko, a potem porzucić i skazać na śmierć.

Chcesz bym ci pomogła. Obiecałam, ze to zrobię, jeśli ty zrobisz pierwszy krok. Pierwszy krok, by zwrócić sobie wolność. Gdy ją odzyskasz zniknie strach.

Myślę, że ON ofiarował nam najpiękniejsze dary - są nimi - miłość, wolność, szaleństwo.

Myślę, że nikt na te dary nie zasługuje. Tym bardziej powinniśmy być odpowiedzialni, wierni, tym bardziej powinniśmy walczyć o nie. Bo nawet te dary można stracić, można je przegrać.

Przyjacielu nie sądziłam, że tak mnie potrzebujesz. Dobrze wiesz, że sama jestem zagubiona w tych swoich wyborach między dwoma światami. Chciałabym, żebyś tu teraz był. Chciałabym, żebyś mnie przytulił, spojrzał w oczy. Masz niesamowitą umiejętność przenoszenia mnie w inny świat. Oprócz ciebie potrafi to tylko jeszcze jeden człowiek..wiesz, kto..

Teraz żegnam cię. Ale nie na zawsze. Obiecałam ci, że możesz na mnie liczyć, że będę przy tobie..Jestem przyjacielu całym sercem..
2010-03-14T11:38:20+01:00
13.03.2010r.
Warszawa

Droga Aniu!

Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i ucałować.
W tym liście opisze Ci o zwyczajach mojego domu.
Opisze Ci moje najskrytsze marzenie.
A więc bardzo bym chciała mieć psa lecz mam uczulenie na sierść, mama kilkukrotnie mi tłumaczyła że jak będzie w domu pies lub inne futrzane stworzenie to alergia mi się nasili,
Lecz ja mam nadzieje że kiedyś dostane swojego wymarzonego pupila. Innym moim marzeniem jest doczekać się siostry lub brata. Jeszcze innym mieć dotykowy telefon LG cookie. Mama powiedziała że z tych trzech marzeń spełni się te trzecie, ponieważ jest najbardziej do zrealizowania
Jeszcze raz serdecznie Ci pozdrawiam i czekam na odpowiedź jaki Ty masz swoje najskrytsze marzenie.


Ola2010-03-14T11:44:21+01:00
Droga Patrycjo!
Dawno się nie widziałyśmy, a wiele mam ci do powiedzenia.
W moim zyciu naprawdę wiele się zmieniło i to na lepsze.
Moja mama zapisała mnie na naukę pływania. Na początku nie byłam co do tego zbytnio przekonana, bo troszeczke się bałam, ale nauczyciel okazał sie bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Szybko nauczyłam się podstawowych rzeczy i na koniec sezonu pływackiego były zawody. Poszło mi tak rewelacyjnie, że zaproponowano mi dalszy etap nauki i rozwoju pływania. Oczywiście się zgodiłam, bo bardzo podoba mi sie tens sport. Chcem dalej pływać, aby pojechać na Olimpiade i godnie reprezentować Polskę. Mam nadzieję, że moje drobne marzenie się spełni, ale narazie czekaja mnie jeszcze lata ciężkiej pracy. Zawsze można się starać tym bardziej, że mój trener powiedział, że mam talent.
Mam nadzieję, że w końcu sie zobaczymy. Może przyjedziesz do mnie na wakacje i razem pójdziemy na basen, pokarze ci co potrfie i może cię naucze.
Do zobaczenia. Pozdrów rodziców.
Całuję Daria.
1 2 1